Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

60 Yaşından Önce Hacamat Yaptırtılmalı!

60 Yaşından Önce Hacamat Yaptırtılmalı!

İnsan yaşı ilerledikçe metebolizma ve savunma sistemi oldukça zayıflamaktadır.Bu zayıflamanın temel sebeplerinden biri de insanın kendi vücuduna yapmış olduğu eziyettir.Bu eziyetleri şöyle sıralayalım:

1-Hareketsizlik

2-Uyku düzensizliği

3-Sağlıksız beslenme

4-Amalgam dolgular

5-Yanlış cinsel ilişki

6-Kimyasallar (ilaçlar dahil)

7-Çocukluğumuzda yapılan aşılar

8-Aşırı televizyon ve internet kullanımı

9-Zararlı alışkanlıklar

10-Lüzumsuz düşünceler

Bu sayılan maddeler zaman içerisinde vücudun temel yapısı bozarak organlarda arızalar meydana getirirler.Eğer zamanında önlem alınırsa insan 100 yaşına kadar dahi yaşlılık problemlerini en asgariye indirebilir bir genç performansı gösteremese de bir yaşlı hantallığına da maruz kalmaz.

Alınacak önlemlerin başında yukarıda sayılan maddelere dikkat etmek gelmektedir.Bunun dışında ne kadar  dikkat edersek edelim vücudumuza birikmiş olan pis kan ve ağır metallerin dışarı atılmasıdır.Bu pis kan ve ağır metaller en kısa yoldan sünnet olan hacamatla dışarı atılabilir.Eğer 60 yaşına kadar düzenli hacamat yaptırılmışsa şahit oluyoruz ki insan çok sağlıklı olmaktadır.Bir çok akranında bulunan kronik rahatsızlıkların hacamat yaptıranlar da görülmediğini müşahede etmekteyiz.

60 yaşından sonra hacamat yapılabilir ama 60 yaşından önceyapılan hacamat kadar fayda görmeyi bekleyemeyiz.Çüknü alınmayan pis kanlar kılcal damarlar içinde kururak kan akışını durdurmaktadır bu da hacamatla kan alınmasını zorlaştırmaktadır.Çıkmayan bu pis kanlar yaşlılarda parkinson vb. felç vb. bir çok rahatsızlığa yol açmaktadır.Eğer 60 yaşına gelmediyseniz mutalaka hacamat yaptırmanızı tavsiye edriz.Sağlıklı bir yaşam için araştırmalı ve doğru uygulamayla hayat serüvenini sonlandırmalıdır.Bedenimiz bize eziyet olmadan tedbirini almalıyız yoksa her şey için çok geç kalınmış olunacaktır.Rabbim basiret ve feraset versin.Amin..Vesselam

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.