Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Doğuma Hazırlık

Doğuma Hazırlık

doğuma hazırlıkDoğumun kolay olması için hamilelik boyunca Meryem Suresi, doğum öncesi ve doğum esnasında da İnşikak Suresi okunmalıdır. Bebeğin dünyaya gelmekten korkmaması için anne karnındaki bebeğe anne baba ve kardeşlerinin onu nasıl beklediklerini nasıl sevdiklerini ve dünyanın ne kadar güzel bir yer olduğunu anlatmak gerekir.

Kadın, doğumdan korkmamalı, eğer doğum esnasında ölmek yazılmışsa kadere, kader zaten değişmeyeceğini, yazılmamışsa da yapılacak hiçbir yanlış müdahalenin onu ölüme götürmeyeceğini düşünmeli, bilmeli ve bundan kuvvet kazanmalıdır. Hakk’ın kanununda doğumda ölen kadın şehittir ve günümüzde bu mertebeye ulaşabilen yazık ki pek az kadın vardır (yazık, çünkü şehadet iman gerektirir). Bu yüzdendir ki bir kadın için ölüm açısından en güvenli zaman, doğum sürecidir.

Doğum esnasında korkuya kapılan kadın, doğru karar veremediğinden doğumu kolaylaştırıcı hareketler yapamaz ve bu korku bebeğe de yansır. Bebek, korkuyla karaciğer veya dalağa sığınarak rahimden ayrılmak istemez. Sonuç olarak kadın sezaryenle doğuma mecbur kalır. Eğer ki kadın korkuya kapılmazsa bebek de rahim de (ikisi de şuurludur) doğum için uygun yolu bularak rahat bir şekilde normal doğum yapılır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.