DR AİDİN SALİH

DR AİDİN SALİH
Bu haber 11 Kas 2010 Per 16:09 tarihinde eklendi.
mm
Paylaş:

AÇLIK İLE TEDAVİ :

”Nefislerinizi aç bıraknız ki kalpleriniz Allah ı (Onun Cemalini ) müşahede edebilsin”

Hz. İSA (a.s)

”İbadetlerimden en Çok hazzı açken aldım”

Hz. EBU BEKİR

Dünyada ilk orucu tutan hz Adem idi. Sonra diğer peygamberler onlarda ümmetlerine emretmişlerdir. Musa ve İlyas (a.s) 40 gün, İsa a.s ise 60 gün kadar oruçlu olurdu. Abdul Kadir Geylani ise 40 günde iftarını açardı.

Oruç nefis terbiyesi ve sağlık açısından vazgeçilmezlerdendir. Bu anlatılanlar kitablarda sabittir.

İnsan vücuduna günde 250 gram kadar yemek kafidir. Bu ölçüden fazlası

hastalık ve kalıntılar  yapmaktadır. Eğer fazla yemeye devam edersek bünyemiz hastalıklara karşı koyamaz, hazım etmek için bütün enerjisini harcamaya başlar.

Oruç ise hastalıklardan korunmanın ve vücutta biriken toksinleri ağır metalleri

hastalanmış hücreleri temizlemenin en güzel yollarından dır.

Bünyemiz  oruçlu iken hazım işinden azad olur ve tedaviye başlar. karaciğerden bağırsaklarımızdan dışkı ile, akciğerden öksürmek ve nefes ile, beynimizden ise hapşırma ile, göz yaşı,  kulak akıntısı ile, geniz akıntısı ile böbreklerden idrar ile, kanden terleme ile, dışarı atmaya başlar. Bu işlerin yapılması büyük bir işlemdir.

Bünyemiz bunu yapabilmesi için gerekli olan enerji için öncelikle glikojenlerimizi ve yağ depolarımızı kullanmak zorunda kalır. Orucun ilk 3-4 gününde insan hergün 1 kilo kadar vermiştir.

4 gün süre zarfında temizlenen kanlarımız damarların iç çeperlerinde bulunan kolestrol  toksin ve kireçlenmeleri temizler. Bünyemizden atmaya başlar. Bu safhada ağızda, nefesde, terde kokular olabilir tükürük bezleri daha fazla çalışacağından tükrükte artma olur koyulaşır ve tutkalımsı bir hal alır.

İdrar koyulaşır, rengi değişir, kokusu ağır olur, eğer böbreklerde taş veya kum oluşumu varsa bunlarda düşebilir. Titreme, tansiyon, düşmesi, veya yükselmesi, olabilir. Midede bulantılar, kusma, kaşıntı, olabilir, aft, uçuk sivilce, hatta çıbanlara kadar yaralar görülebilir, ibadetlerini yapan insanlarda bu oruçlar çok rahat gecer, bu insanlarda az titreme, ve nabız düşmesi olur.

Orucun 6. günü ağızdan ve deriden aseton kokusu gelmeye başlar. Bu koku vücudun iç beslenmeye iç tedaviye geçtiğini bildirir. ve o gün oruç tüm ağırlığını hissettirir ; nedeni ise açlık tedavisi artık hücrelere indiğini gösterir, bu safhada hücrelerden fonksiyonları bozulmuş olanları tedavi etmeye başlar

Tedavisi mümkün olmayan hücreleri ise teker teker temizler açlık tedavisinde kendine gıda olarak kullanır. Hastalıklarımız kökten tedavi olmaya başlar, kireçlenmeleri ve depolanan fazlalıkları eriterek kısmen kullanır, kullanamadığı kısmını ise dışarı atar.

7. gün ise çok kokulu büyük abdest gelir, bu günlerde oruçlu kişinin tükürüğü, iltihaplı yaraları iyileştirir, virüs ve mantar enfeksiyonu bulunan kulaktaki mantarı kurutur, virüsü yok eder, yeni oluşmuş kataraktı eritir; akrebi bile öldürür.

açlık sırasında su da içilmezse, vücut daha fazla hasta hücre yer ve daha fazla fayda verir.

Hastalık biterse yani vücut bütün hasta ve allah’ı zikirden vazgeçen, hücreleri yiyip bitirirse, oruçlu insanın iştahı hemen açılır, iştah açılmazsa oruca devam etmek gerekir.

Açlıkta niyet çok önemlidir, açlığa niyet edildiği zaman vücut kendini göre programlar. Vücudun programını bozmamak için niyeti bozmamak lazımdır .

Açlıktan korkmak için sebeb yoktur. açlıktan hiçbir zarar ve yan tesir yoktur, çünkü Allah u teala yı zikirden hücreye kabirde kurt böcek dokunamadığı gibi açlık da vücuttaki zikreden hücrelere dokunamaz.

Açlıkta beden aç kalmaz nedeni ise her bir hücrenin 40 günlük gıdası rızkı vardır.

Bununla birlikte vücut yıllardan beri toplanmış olan fazlalıkları gıdaya dönüştürür, bu olayı idrak eden oruc tedavisi çok rahat geçer.


30.521 okunma

Paylaş:
"DR AİDİN SALİH" HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
nurulhude;

selamun aleykum
ben oruc tutunca midem sisiyor bas agrisi oluyor
inanilmaz sekilde agri kesici icsem bile bas agrim gecmiyor
bu neden?
cok oruc tutmak istiyorum


13.01.2012 0:17
  admin;

  Aleyküm selam sorunuz anlaşılmadı tutmak istediğiniz oruç açlık oruçları mı ? Daha ayrıntılı yazarsanız yardımcı olabiliriz inşallah …


  19.01.2012 17:25
behiye duman;

iyi günler
Ben ilk defa su orucu tutmaya başladım. Bu zamana kadar su orucunu tutarken hiç sorun yaşamadım.Yalnız bende kemik erimesi var fsomax kullanıyorum. Troit bezleri alındığı için levotiron kullanıyorum .Su orucu tutarken ilaçlarımı içiyorum. sakıncası olur mu? Her yıl 21 günlük su orucuna devam edersem ilaçlarımı bırakabilir miyim?


01.03.2012 23:47
Samet;

Selamun Aleyküm,

23 yaşındayım. Ben ilk defa bu hafta 1 günlük açlık yaptım. Şu an kendimi iyi hissediyorum. Bahsi geçen 10 günlük açlıkları da yapmak istiyorum fakat bir anda 10 günlük açlık yapmak sanırım uygun değil. Bunun yanında hacemat, sülük vb. uygulamalara da girişmek istiyorum. Aidin hocanın yazılarını inceledim. Karaciğer böbrek vb. vücudu temizleyici uygulamalar var. Bunların hepsini kompleks bir şekilde (ya da sıra ile) yapmak istiyorum. Ama ne şekilde olacağı konusunda bir fikrim yok. Gidebileceğim bir yer ya da danışabileceğim biri var mıdır?

Teşekkür ederim.


18.03.2012 21:31
thanderbolt;

ANTALYA merkezde yaşıyorum hacamat uygulamasını yapan işin ehli kimse veya kuruluş varmı öğrenmek istiyorum


20.03.2012 19:37
  Erdoğan;

  Biz geliyoruz letişim bölümünden irtibata geçin yardımcı olalım inşallah…


  05.10.2013 12:50
ZEYNEP TORUN;

BEN AİDİN HANIMIN ÜSKÜDARDAN ESKİ HASTASIYIM LÜTFEN TELEFON NUMARASINI VE ADRESİNİ YAZIP YOLLAYIN. FATİH’TEYMİŞ DİYE DUYDUM AMA ULAŞAMIYORUM. AİLECEK HASTASIYDIK BİZ ONUN. MAKBULE ÖZBEY,AYŞE ÖZBEY,ŞAKİR KARAKAŞ,SAMİYE KARAKAŞ,DAHADA ÇOK KİŞİ VARDI HASTASI OLAN LÜTFEN CEVAP BEKLİYORUM .


22.03.2012 14:51
  Erdoğan;

  Zeynep hanım letişim bölümünden irtibata geçin yardımcı olalım inşallah…


  05.10.2013 12:50
zeynep;

selamünaleyküm ben gaziantepten 32 yaşındayım ve 8 yıldır romatizma hastasıyım çok tedavi oldum ama şifa bulamadım kullandıgım ilaçlar çok ağır ilaçlar oldugundan karaciyerlerimde hasar gördü ellerim ayaklarım sürekli şiş lütfen bi yorum ekleyin sizden cvp bekliyorum


30.03.2012 15:07
  admin;

  aleykümselam zeynep hanım size güzel bir müjde vereyim romatizmanın en ağır olan tedavisinin olmadığı söylenen ankilozan spondilitten dolayı 14 sene yatalak kalmış hastalar bile iyileşiyor yeterki doğru tedavi uygulansın hadiste de bildiğiniz gibi allah cc ölüm ve ihtiyarlık dışında dermansız dert yaratmamıştır merkezimiz size çok yakın kahramanmaraş merkezdeyiz gelirseniz daha ayrıntılı tedaviyi anlatabilriz irtibat 0530 467 71 47
  selam ve dua ile…


  04.08.2012 13:22
hande karlı;

selamun aleyküm…
yıllar önce komşumuz olan hacı teyzenin her ay 3 gün aclık yaptığına şahit olmuştum o günlerde yaptığı aclığı kendine işkence gibi görüyordum..80 yaşında olmasına ragmen cok sağlıklıydı maşaallah…3 yıl önce dr,Aidin salih hanım ile tanışma imkanım oldu..onun kitabını okuduğum da rahmetli hacı teyze aklıma geldi…1yıl aidin hanım kontrolunde tedavi oldum,beslenme düzeni,sağlıklı yaşam daha doğrusu sade bir hayat ama sağlıklı bir hayat..elhamdülillah….8 defa 10 günlük açlık yaptım..aclıklarla birlikde sülük ve hacamat oldum..herkese tavsiye ederim…önce Allah’ın izni ile şifa bulanlardan olursunuz inşaallah..


07.04.2012 0:13
isminur;

ben 23 yaşında mimarlık ögrencisiyim ve birçok hastalığım var. hem hastalıklarımdan kurtulmak hemde sağlıklı kalmak için bu oruçları tutmak istiyorum .. bu yazı tevafuken çıktı karşıma .. bu oruç hakkında daha fazla bilgi verebilirmisiniz .. böyle güzel bilgileri paylaştığınız için teşekkür ederim…


17.04.2012 22:14
  admin;

  isminur hanım açlık allahın hazinelerinden bir hazinedir tıbben tedavi olmaz diye bilinen bir çok hastalığın tedavisidir allahu teala ramazanı şerifi de kullarına şifaları için vermiş idrak edip hakkıyla istifade edenlerden eylesin inş.
  sorularınızı islamihacamat@live.com adresine yazabilirsiniz

  selam ve dua ile…


  04.08.2012 12:07
gülsüm;

merhaba , ben 11 yaşımda sara hastalığı geçirdim 21 yaşıma kadar sürdü üzüldüğümde yorulduğumda rahatsızlanıyorum 21 yaşımda evlendim kına gecesinin ertesi günü düğün sabahında bayıldım ve şimdi 5 senedir evliyim 5 sene boyunca olmadı ama şimdi ara ara geceleri veya uykudan uyandığımda tam bayılma olmuyor ama beynim 5 10 dakika başka bir yere gidip geliyor bende bu yüzden bayılacağım diye çok korkup okumaya başlıyorum bu neden olur ne yapmam gerekir yardımcı olursanız sevinirim…


14.05.2012 13:53
  admin;

  gülsüm hanım epilepside kafadan hacamatın muhteşem etkilerine defalarca şahit olduk hadisi şerifte de geçer kafadan hacamat olmak her hastalığın şifasıdır diye hiç vakit kaybetmeden başınızın arkasından hacamat yaptırdıktan sonra lütfen bizim ile irtibata geçin farklı tavsiyelerimiz de olacak inşallah

  selam ve dua ile…


  04.08.2012 11:38
sakine;

2sorum olacak 1.si Bende açlık yapsam diye düşünüyorum ancak zaten zayıfım,halsizim ve vücudumdaki yağ(trigliserid) oranı normal bir insanda 60&60+ olacakken benim 38 çıktı. Üstüne birde açlık yaparsam ayağa kalkacak halim olurmu?
2.sorum ise annem kemik erimesi sorunu yaşıyor buna binaen eritip içtiği ve haftada bir içtiği hapı var. Aidin hanım hap kullanımını doğru bulmuyor şimdi annem o hapları bıraksa olmaz yerine ne kullanırsa haplara gerek kalmaz süt içiyor arada o da kireçlenme yapıyormuş öyle yazıyor kitapta
Bilgilendirirseniz sevinirim?


19.05.2012 20:52
Selamun Aleyküm,;

Benim sağlık sorunum var bundan bahsetmek istiyorum ve yardım ederseniz çok mutlu olurum,dua ederim.Öncelikle anlatmak isterim fakat buraya mı yoksa iletişim kısmından mı yazayım bilemedim ?Ayrıca benim bu notum kime ulaşacak kim yanıt vericek bunu da bilmek isterim çünkü ciddi bir sağlık sorunum var senelerdir düzelmedi ve alenen buraya yazabileceğim bir problem değil ,geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.
Sevgiyle selamlar…


27.05.2012 22:30
bşra;

merhaba benim 2 sorum olacak;
1.si 20 yaşındayım bayanım ve zayıflığım yüzünden halsizlik yaşıyorum. Doktora gittim ve tahlil sonucu Trigliserit oranım normal bi insan için 60 ve fazlası olması gerekirken benim 38 çıktı. Açlık yaparsam daha halsiz kalırmıyım?
2.sorum ise annem kemik erimesi dönemi yaşıyor Aidin hanım ilaç kullanımına karşı annemse mecburi haftada bir içtiği ve günlük suda eritilen ilaçları var bunları bırakırsa yerine ne yaparak eksikliği giderebilir ve Aidin hanım kitaplarında süt içimini desteklemiyor ne yapalım biz?
çok teşekkür ederim.


29.05.2012 19:21
kıymet şimşek;

iyi günler….
malumunuz üzre ramazan ayındayız …..şu ana kadar alışılagelmiş bir yemek şeklimiz vardı. bunu kökten değiştirmek zaman alacak fakat acaba orucumuzu neyle açalım ilk olarak ne yiyeylim yada nasıl iftar edelim bilemiyorum. yani suyla oruç açmak doğru değil biiyorum(bolca suyla), ağzımıza giren ilk lokma ne olmalı?
ardısıra yiyebileceğimiz şeyler nelerdir? zaten saat 20:00 de iftar ediyoruz hazım sistemimiz ise 21.00 de işini bitiriyormuş o zaman 21:00 den sonraki her yiyecek midede çürüyor mu?
imsak 03:15 de giriyor sahuru nasıl yapacağız? ya da ramazan boyunca hiç meyve yiyemeyecek miyiz? yardımcı olursanız sevinirim…. kolay gelsin.


23.07.2012 15:38
  admin;

  iyi günler
  kıymet hanım sadece iftar veya sahurda diye sınıflandırmak yanlış olur vücudumuzun bizden istediği acıkmadan yememek doymadan kalkmak, ve tek çeşit yemektir bu formül bizlere efendimiz sav tavsiyesidir. Bu kurallara uyan insanlar kesinlikle hastalık bilmezler size mehmet ali bulutun “can boğazdan çıkar ” adlı kitabını okumanızı tavsiye ediyorum

  selam ve dua ile


  24.07.2012 14:57
Durak Keskin;

Tıp dilinde polisitemia vera denilen hastalık teşhisi konuldu.Yani vücut fazla kan üretiyor.her ay bir ünite kan alıp çöpe atılıyor.Doktorların söylediği ilerliyen zamanda kan hastalığına yakalanma ihtimalinin olduğunu söylüyorlar.Hacamat’ı tavsiye edermisiniz veya başka bir tedavi yönteminiz varmıdır.
Teşekkür ederiz.


27.08.2012 0:53
  admin;

  bu konuda hacamatı tavsiye ediyoruz hacamat vücuttaki bilinen ve bilinmeyen bir çok hastalığı allahın izni ile tedavi eder hormonlara kadar harika faydası olur size de şifa olacaktır inş…


  22.09.2012 21:47
haşim yayla;

hocam merhabalar. bende migren var ve her atak 2-3 gün sürmekte. ilaçla ancak nöbet sayısını azaltabildim. ama tam geçmedi. hacamat yöntemi ile iyileşme mümkünmüdür. teşekkürler


05.09.2012 17:37
  admin;

  merhabalar hacamat migrende allahın izni ile hemen sonuç verir hiç vakit kaybetmeden yaptırın ve vesile olanlara da dua etmeyi unutmayın


  22.09.2012 21:29
buse;

merhabalar hocam
ben size 10yıldır ms hastası olan annmin hastalığını yazmak istedim .annemin 10 yıldır bacakları tutmuyor woker yardımıyla yürüyebiliyor ama oda sürekli ayağını kaldırmamız gerekiyor ve 4 yıldırda hep bi insana muhtaç şekilde yaşıyor 2 sene boyunce felçli gibi hep yatakta yattı hiç kıpırdayamadı sayın hocamız aydın hanıma nasıl ulaşabiliriz acaba eve gelebilmee gibi bir imkanı varmı varsa gerçekten çok seviniriz çok dua ederiz ..iyi günler


02.10.2012 16:54
  Erdoğan;

  Buse hanım geçmiş olsun daha detaylı görüşelim yer mekan vs..letişim bölümünden irtibata geçin yardımcı olalım inşallah…


  05.10.2013 12:35
demet;

Selaminaleykum.Allah rizasi icin bana yardim edin.4 yillik evliyim cocuk sahibi olmak istiyoruz.yumurtaliklarimda cikolata kisti var 3 kez ameliyat oldum tuplerim hasar gormus yumurtalik rezervim cok azaldi.tup bebekde care olmadi 3 gun orucunu tutucam insallahsonrada 10 gunluk.tupler ve yumurtalik icin suluk ve hacamat faydasi olurmu.nerdeyse yuvam yikilacak.nolur yardim edin bana.Allah rizasi icin.herseyi yapmaya raziyim hazirim.yeterki Rabbim once sifa sonrada bi evlat versin.


02.10.2012 21:47
  Erdoğan;

  Kısırlık teşhisiyle gelip çocuk sahibi olan 77 hastamız oldu elhamdülillah.letişim bölümünden irtibata geçin yardımcı olalım inşallah…


  05.10.2013 12:34
bilgin dündar;

hocam merhaba
annem siyatik hastası. zaman zaman çok kötü oluyor. sanki felç geçirmiş gibi yatıyor. doktorlara gittik sadece güçlü agrı kesiciler veriyorlar ve bir müddet sanki hastalık bitti sanıyorsunuz ama devamı tekrar geliyor. hacamat bu rahatsızlığa iyi gelirmi. tavsiyeleriniz nelerdir. lütfen cvp yazarmısınız. teşekkürler.


16.10.2012 10:46
  Erdoğan;

  letişim bölümünden irtibata geçin yardımcı olalım inşallah…


  05.10.2013 12:25
uğur;

selamunaleyküm
yaklaşık 7 aydır hepatit b taşıyıcısı olduğum anlaşıldı herhangi bir ilaç verilmedi takip edileceksiniz denildi.bu hastalığımın tedavisi için ne yapabilrim , kimle ve nasıl görüşebilirim..yardımcı olmanızı rica ederim. saygılarımla


31.10.2012 22:15
  Erdoğan;

  letişim bölümünden irtibata geçin yardımcı olalım inşallah…


  05.10.2013 12:20
deniz;

hocam ben kafadan karaciğer ve böbrek üstü hacamat oldum 1 hafta oldum kendime gelemedim halsizlik ağırlık yataktan kalkamadım neden oldu anlayamadım.


07.12.2012 20:58
  Erdoğan;

  demir eksikliği yada kan değerleriniz düşük olabilir tuzlu dometes yiyin ve 3 saat sonra bal şurubu yapıp için inşallah düzelirsiniz letişim bölümünden irtibata geçin yardımcı olalım inşallah…


  05.10.2013 12:04
Ali kendirci;

benim sol kalçam çıktı ne yapmalıyım yardımcı olurmusunuz


12.12.2012 17:11
Sena;

Merhaba Aidin hanim, cok yakinim bir kisi hepatit-b hastasi ve rutin olarak kullandigi ilaclari var. Tum metabolizmanin temizlendigi aclik tedavisinin onun icin de faydasi olur mu? Ya da uygulayabilecegimiz alternatif bir tedavi bulunmakta midir? Bizi yonlendirmeniz mumkun olur mu? Simdiden cok tesekkurler. Dua ile.


16.01.2013 7:52
ÖZLEM KORKMAZ;

Merhaba, ben hacamat tedavisi yapmak istiyorum. Nerde yaptırabilirim, bilgi verirseniz sevinirim.


30.03.2013 8:54
  admin;

  özlem hanım merhabalar hangi şehirde olduğunuzu belirtir iseniz yardımcı olabiliriz.Türkiye içi turlarımız var şehrinize göre yardımcı olabiliriz.


  30.03.2013 16:59
elif kaya;

hacamat yaptırmak istiyorum.tokat ta yaşıyorum. yardımcı olabilir misiniz.


11.07.2013 10:25
  Erdoğan;

  Ayten hanım çare var..Ayrıntılı bilgi için lütfen iletişim sayfasından bize ulaşın.Geçmiş olsun..


  21.09.2013 12:52
mehmet;

selamün aleyküm merhaba benim erkek tiğipi (genetik ) saç dökülme sorunum var. bende psikolojik olarak çok rahatsız ediyor. acaba bir çözüm varmı varsa söyleyebilirmisiniz allah razı olsun.


19.07.2013 11:25
  Erdoğan;

  Kafa hacamatı yapmanızı öneririm.Ayrıntılı bilgi için lütfen iletişim sayfasından bize ulaşın.Geçmiş olsun..


  21.09.2013 12:45
mehmet;

mardinde de hacamat yaptırıyormusunuz size nasıl ulaşabiliriz yada buraya yakın şehrlerde


19.07.2013 11:28
  Erdoğan;

  Ayrıntılı bilgi için lütfen iletişim sayfasından bize ulaşın.Geçmiş olsun..


  21.09.2013 12:44
mehmet yigit;

selamın aleyküm bende erkek tipi saç dökülmesi var bir çözümü varmı söylermisiniz allah razı olsun


19.07.2013 23:35
  Erdoğan;

  Ayrıntılı bilgi için lütfen iletişim sayfasından bize ulaşın.Geçmiş olsun..


  21.09.2013 12:44
mevlüde ocakçi;

ben 7 yıldır hemifasiyal hastasıyım bir çok tedavi oldugum halde bir gelişme olmadı şimdi sülük tedavisi olmak istiyorum kocaelinde oturuyorum bana tardımçı olabilirmisiniz allah razı olsun


29.09.2013 9:10
  Erdoğan;

  Mevlüde hanım geçmiş olsun iletişim bölümünden irtibata geçip daha geniş bilgi alabilirsiniz.


  05.10.2013 10:54
songul karakaş;

selamun aleykum.numaranızı bulamadım halamın 20nyıldır çocugu olmuyo tup bebek aptı daha yeni o da tutmadı.sizi onerdiler nasıl uulaşabilirim size.


07.10.2013 18:55
  Erdoğan;

  Songül hanım Allah şifa versin 05304677147 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.Ayrıca iletişim bölümünde üst menüde telefon numaraları yazılmıştır,geçmiş olsun arayın daha detaylı görüşelim inşallah.


  08.10.2013 9:47
melek;

ben afyonkarahisarda yaaşıyorum hacamat ve sülük tedavisi yaptırmak istiyorum burda sizin bayan hacamat dr unuz var mı?


10.11.2013 15:58
  Erdoğan;

  Geçmiş olsun Melek hanım Bayanlar için :0541 344 46 93 numaralaı telefondan irtibata geçip bilgi alabilirsiniz ya da iletişim bölümü için tıklayın..


  10.11.2013 18:23
hacibayramyildiz;

iyi günler benim 40 aylık otizimli oğlum var doktorlar otizim tedavisi yok tek çare eğitim dediler ama eğtimde yetersiz ne yapmalıyım yardımcı olursunuz inş .iyi günler


10.11.2013 18:47
  Erdoğan;

  Hacıbayram bey geçmiş olsun her derdin bir dermanı var inşallah gerekli bilgiler için lütfen 0546 797 91 21 telefondan irtibata geçin.


  10.11.2013 19:29
sevilay namalır;

Merhaba benim safra kesemde taş var ve doktorlar ameliyatla safra kesesini aldırmamın gerektigini söylediler safra kesesini aldırırsam ilerde sorun yaşamaktan korkuyorum açlık orucunun bana faydası olurmu lütfen tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkürler


08.12.2013 17:45
  Erdoğan;

  Geçmiş olsun Sevilay hanım,açlık orucundan önce taşlardan kurtulmanız lazım tavsiyemiz,Aidin Salih’in “gerçek tıp”isimli kitabından yararlanın,ayrıca karaciğer ve safra temizliği için buraya tıklayarak bilgi edinin.


  09.12.2013 16:53
hilal;

merhaba eşimde bulunan azospermi sebebiyle çocuğumuz olmuyor.bir kez tüp bebek denemesinde bulunduk ama düşükle sonuçlandı.bu tedavi yönteminin bize faydası var mı.ayrıca yapacağımız tedavilerde benimde oruç tutup hacamat yaptırmam ve diyet yapmam gerekir mi


09.12.2013 19:12
  Erdoğan;

  Geçmiş olsun hacamat ve sülük tedavisi ayrıca destekleyici bitkisel ilaçlarla tedavi edilebilir.Daha geniş bilgi için 05304677147 numarala telefondan bilgi alabilirsiniz.


  11.12.2013 18:14
Berrin;

Selam Aleyke.Tutacağimiz oruç Ramazan ayında tuttuğumuz gibi mi? Yani gece kalkıp sahur yapıp, akşam iftar yapacağız değil mi? Bu oruç devamlı mı olacak? Birde kız kardeşim var MS hastası fayda görebilir mi? Dr. Aidin hanıma nasıl ulaşabiliriz lütfen yardımcı olun. İletişime geçin.


19.04.2014 21:16
  Yönetici;

  berrin hanım bu oruçla alakalı sitemizde videolar mevcut tüm sorularınız videoda cevaplanacaktır inş.


  23.07.2014 11:28
Berrin;

Selam aleyke. Kız kardeşim MS hastası ve iki kızı var. Aidin hanıma nasıl ulaşırım.Çok acil lütfen yardımlarınızı bekliyorum.


20.04.2014 15:03
  Yönetici;

  SADE HAYAT DERNEĞİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ


  29.06.2014 10:31
karadağlı;

hocamıza nasıl ulaşırız muayene yeri varmı varsa adres ve telefon


11.06.2014 11:22
  Yönetici;

  TÜRKİYE HACAMAT TARİHLERİMİZDEN ULAŞABİLİRSİNİZ


  29.06.2014 10:34
merve;

Bizim hastamizin rahatsizligi cenesinden basladi kulak dibinden havuc seklinde birciban cikiyor ve hizla buyuyor doktorlar once tumor dedi ameliyat etti ama tumor olmadigini anladilar suan tibbi tedavi gormuyor herhangi birsey yiyemiyor aidin hanim bu konuda da yardimci olabilirmi iletisime geceyim mi


08.10.2014 22:17
  Yönetici;

  geçmiş olsun bu hastaya kafadan hacamat ve belde bir kaç bölge hacamatı gerekiyor tabii perhizde yapması şart


  18.10.2014 10:25
bilal;

Merhaba saçimda ve yüzümde seboreik dermatit var. Aclik orucu ve hacamat iyi gelir mi? Tesekkurler


10.03.2015 14:55
HEMEN YORUM YAP
img

BU KONULAR DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR!

DR. AİDİN SALİH’İN SOHBETLERİNDEN
Dr. Aidin Salih’in 2006 yılında yaptığı bir sohbette tutulan notları...
Tiroid Bezinin Önemi
Fiziksel bedenimizde psiko-ruhsal merkezler vardır. Bu merkezler sinir sistemi ve...
VÜCUDU TEMİZLEME
Vücudu Temizlemeye İhtiyacınız Var mı?   Her yediğiniz yemekten sonra...
AÇLIK TERAPİSİ
“Nefislerinizi aç bırakınız ki kalpleriniz Allah’ı (o’nun cemâlini) müşâhede edebilsin!”...
facebook
çok okunan konular
Malesef, bugün hiç haber girilmedi.
Malesef, bu hafta hiç haber girilmedi.
Sinüzit Tedavisi

Sinüzite Ağrı kesici ve antibiyotikler maalesef etki etmiyor… Allah ın izniyle Sinüzit ten başınız birdaha sizi rahatsız etmeyecek. Lokman Hekimin zamanında uyguladığı bitkisel yöntemlerle sinüzit 15 gün de kalıcı tedavi olmakta.