Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Eş seçiminde “Frekans Uyuşmazlığı”

Eş seçiminde “Frekans Uyuşmazlığı”

Bundan yirmi yıl önce size evrenin aslında kocaman bir titreşim olduğu söylenseydi, küçük evren insanın da etrafındaki her şeyle birlikte her an titreşmekte olduğunu ve hayatın sırrının titreşimlerde saklı olduğu söylenseydi ne düşünürdünüz?

 

 

Nikola Tesla titreşimlerin sırrını kısmen de olsa çözmüştü.

 

 

Saniyede 10 bin kez hızla titreşen canlıları göremiyoruz…

 

 

İnsan bedeninin doğal titreşim düzeyi saniyede ortalama 300 titreşimdir. Dünya işleriyle fazlaca ilgili olan insanlar bu titreşimin altındadırlar. Frekans yani titreşim düzeyi arttıkça kişilerin doğaüstü güçleri de artmaktadır. Şifa verme gücüne sahip olan kişilerin titreşim düzeyleri saniyede ortalama 500 titreşimdir. 800 titreşim seviyesine gelindiğindeyse medyumik güçler ortaya çıkar. 1000 titreşimin üzerinde telepati kanalı gayet akıcı şekilde açıktır. Saniyede 10 bin titreşim seviyesindeki insan astral seyahat yapabilir konuma gelir.

 

 

 

Bizler de şu anda saniyede 300 titreşimle birbirimizi görebiliyoruz ama saniyede 10 bin kez hızla titreşen canlıları göremiyoruz.

 

 

İleride öyle günler gelecek ki, kişiler eş seçimini yaparken sadece kan uyuşmazlığına değil frekans uyuşmazlığı na da bakacaklar. Bu şekilde kimin kiminle anlaşamayacağı net bir şekilde bilinebilecek. İyi başlayıp kötü giden ilişkilerin de sebebi frekansların değişmesi aslında. On yıldır birlikte olduğunuz kişiyle artık anlaşamıyorsunuz çünkü ikiniz de on yıl önceki frekanslarınızda değilsiniz artık ve bugün apayrı iki frekansta yaşıyorsunuz hayatı. Kısmet dediğimiz şey de frekanslarla son derece ilintilidir. Dünyanın iki ayrı ucunda da olsa en doğru frekanslar her zaman birbirlerini buluyor. Tıpkı göçmen kuşların yollarını bulması gibi dünyanın manyetik haritasında hepimizin ayarlı olduğu bir frekans var ve kendimize en uygun frekansı bir göçmen kuş edasıyla buluyoruz. Bazen de bulamıyoruz. İşte o zaman hayatımızda problemler ortaya çıkıyor. Bizimkinden daha güçlü bir frekansın etkisine girdiğimizde kendi manyetik alanımızdan kopuyoruz ve kendimizi kötü giden bir evliliğin içinde ya da istemediğimiz bir işi yaparken bulabiliyoruz. İşte bütün bunların sebebi yanlış frekanslar… İlişkilerde de asıl mesele doğru frekansı bulabilmekte….

 

 

Dünya üzerinde yaşayan her insanın parmak izi gibi bir ses izi yani ses frekans değeri vardır ve kişiye özeldir.

 

 

 

Psikolojik ve fizyolojik olarak çevremizdeki seslerden nasıl etkilenmekteyiz?
Seslerin yaşamımız üzerinde yapmış oldukları olumlu ve olumsuz etkileri günümüzde tüm açıklığıyla gözler önüne serilmiş durumdadır… Örneğin düzensiz sesler adını verdiğimiz “gürültüler”in bünyemizde önüne geçilmez tahribatlara sebebiyet verdiği bilimsel olarak kanıtlanmıştır.
Peki bu olumsuz etkilerin haricinde sesten olumlu yönde yararlanabilmemiz mümkün müdür?
Evet…
Ses enerjisiyle bedeniniz üzerinde olumlu bir etki meydana getirebilirsiniz…
Her kelimenin ve her harfin kendisine has bir titreşimi ve buna bağlı olarak da kendisine has bir enerjisi vardır. Bu titreşimlerin özellikleri belli bir kurala göre yan yana getirildiğinde, bünyemiz üzerinde bazı değişiklikler yapılabilir.


Çok eskiden beri söylenen ve hepimizin duymuş olduğu bazı “Sihirli Sözcükler’le olağanüstü olayların gerçekleştirilebileceği iddiasının kökeninde bu bilgi vardır. Belirli seslerin belirli enerjilerle yüklü bulunduğu bilgisi çok eski devirlerden beri bilinen bir gerçekti. Bugün yapılan en son araştırmalar, eski toplumları haklı çıkartmıştır. Bu gün sesin biyolojik ve psişik dengemizi bozabilen veya güçlendirebilen bir titreşime sahip olduğu bilinmektedir. Başta Hindistan olmak üzere, bir çok eski toplumda “Sesle Tedavi” çok etkili bir yöntem olarak kullanılmaktaydı.

 

 

 

Kaynak: maranki.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.