Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

GENİTAL SİĞİL TEDAVİSiNDE HACAMAT

GENİTAL SİĞİL TEDAVİSiNDE HACAMAT

Genital siğil modern tıbbın tam olarak tedavi edemediği bir hastalıktır.Bu hastalığı tedavi etmek için değişik yöntemler kullanılmaktadır.Bunlar ateşle yakma,lazer,dondurma,cerrahi müdahale vb. ama bunların hiçbirinde tam olarak sonuç alınamamaktadır.Kısmi bir düzelmenin sonunda hastalık tekrar nüksetmektedir.Hastalığın nüksetme sebebi vücuttaki virüslerin tam olarak atılamamasından kaynaklanmaktadır.Bu virüsleri yok edecek mekanizma vücudumuza Allah tarafından konmuştur önemli olan hastaların bu mekanizmayı devreye sokabilmeleridir.

 

Peki nedir bu mekanizma?

 

Bağışıklık sistemidir,bağışıklık sistemi güçlendikçe vücud direnci artmaktadır,vücud direnci artınca virüsleri yenebilmektedir.Örneğin kışın bazı durumlarda vücud direncimiz düştüğünde grip,nezle gibi hastalıklara sebep olan virüs vücudumuzda kol gezmektedir,ne zamanki c vitaminiyle vücud direncimizi arttırıyoruz o zaman grip iyileşiyor,yani savunma mekanizması virüse karşı zafer kazanıyor.

 

Genital siğile sebep olan virüs inatçı ve güçlü bir virüstür.Dolayısıyla bağışıklık sisteminin hiç açık vermeden çalışması gerekmektedir en küçük açıkta virüs çoğalmaktdır.

 

Çözüm ve tedavi yolumuz oldukça basittir.Öncelikle hacamatla vücudumuzda kana karışmış deri altındaki bu virüslerin çoğunluğunu alıyoruz.Hacamatla alınan bu pis kanlar vücudumuzdaki virüsleri azaltırken aynı zamanda vücudumuzun bağışıklık sistemini de güçlendiriyor.Bazı bitkisel ilaç takviyeleri ile de savunma mekanizması güçlendirilerek bu virüs vücutda barınacak yer bulamamakta ve vücudunuzdaki sistemler bu virüsü yok etmektedir ve böylece Allah’ın izniyle hacamat ve bitkisel ilaçlar şifaya vesile olmaktadır.Tam bir iyileşme gerçekleşmektedir.

 

Erdoğan Atçılı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.