Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Hacamat İle Yaşam Kaliteni Arttır (1)

Hacamat İle Yaşam Kaliteni Arttır (1)

Beslenme alışkanlıklarını irdelediğimizde tarih seyri içinde ciddi değişikliklerin olduğunu görüyoruz.Doğal beslenme alışkanlıklarının yerini yapay ve bağımlılık yapacak besinler almıştır.Bu beslenme alışkanlıklıklarının doğal sonucu olarak insanlarda türlü problemlerin çıkmasına sebep olmuştur.

Bunun yanısıra teknolojik  aletlerin yaymış olduğu radyasyon kapalı alanlarda solunan hava şehir trafiğindeki ağır metal içerikli gazlar,insan vücudunda müthiş tahribat yapmaktadır.

21.Yüzyıl hayat tarzı köy hayatını bile doğal olmaktan uzaklaştırmış ve insanların vücut,kalp ve ruh sıhhatini olumsuz etkilemiştir.Bu olumsuzluklar içinde yuvarlanan insan değişik tezgahların tuzağına düşmekte ve maddi-manevi zarara ve istismara uğratılmaktadır.

Yukarıda zikredilen durumlar insanı madden ve manen yıpratmakta ve yaşam kalitesini düşürmektedir.Tekrardan eski sağlığına kavuşabilmek için insanın ciddi bir değişimden geçmesi gerekmektedir.

Bu ciddi değişim öncesi vücudumuza birikmiş olan ağır metaller ve ruhumuzu kıskaç altına almış olan büyü,nazar vb. durumların etkisinden hacamat yaptırarak kurtulmalıyız.

Düzenli hacamatlardan sonra beslenme alışkanlığımızı ve teknoloji aletlerini kullanma alışkanlıklarımızı değiştirmeliyiz.

———Yazının devamı haftaya yayınlanacaktır——-

Erdoğan ATÇILI……………………………………….www.islamihacamat.com

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.