Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Hacamat İşlemi Artık Daha Kolay

Hacamat İşlemi Artık Daha Kolay

Eskiden boynuz,bardak ve değişik aletlerle yapılan hacamat artık kupalarla yapılmaktadır.Kupalara takılan vakum aracı vakumlama yaparak istenen bölgeye hacamat işlemi rahatlıkla yapılabilmektedir.Eski usullerde istenen bölgeye denk getirmek zor bir işti ama günümüzde kullanılan vakumlama yöntemiyle daha kolay ve pratik bir şekilde işlem gerçekleştirilmektedir.

Kuru kupa terapisinde de kullanılan vakumlu kupalar oldukça güzel sonuçlar vermektedir.Kupaların yanı sıra jilet ve iğne uçlarının kullanılması da işin diğer kolay tarafı.Neşter kullanıldığında iz bırakabiliyor ama;jilet yada iğne uçları ehil kişi tarafından kullanılırsa asla iz bırakmaz.

Hacamat merkezimizde oldukça hijyene önem verilmekte ve en teknolojik aletler yanı sıra hastaya zarar vermeyecek aletler tercih edilmektedir.Hacamat yaptıracağınız kişinin ehil ve sertifikalı olmasına dikkat edin.

Artık hacamat hem yapan için hem de yaptıran için daha kolay bir işlem haline gelmiştir.Herkese Allah’tan hayırlı şifalar diliyorum…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.