Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Hacamat ve Çörek Otu Hakkında

Hacamat ve Çörek Otu Hakkında

Hacamat ve Çörek Otu Vücudumuzun Hastalıklara Karşı Koyan İmmun Sistem Yani Bağışıklık Sistemini Desteklediği İçin Vücudumuzda Faydası Olmayan Bir Hücremiz yoktur.


Çörek OtunuKullanmya Teşvik Edip Kullandırdığımız Kişilerin Yorumlarını İleriki Günlerde Yayınlayacağız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM

 1. mmarkopolo dedi ki:

  Annemde Felç ,kalp,şeker,tansiyon,kolesterol hastası yaşı 60 hem yaşı hemde bu ağır hastalıklarından dolayı avuç avuç hap kullanıyor. her kullandığı haplarında ayrı ayrı yan tesirleri oluyor.Sitenin Sahibi vesilesi ile çörek otu yağını anneme kullandırmaya başladım annem ilk günden rahatlamaya başladı 400 aşağı düşmeyen şekeri 260 kadar düştü, maşallah şevval orucu nu dahi tuttu. bizleri çok sevindirdi. Kullanmaya devam ediyor. Çörek otu yağını herkesin rahatsızlığı olmasa dahi kullanması gerekmiş onu öğrendim bende kullanmaya başladım.inanıyorum ki annemin hiç bir rahatsızlığı kalmayacak çünki Peygamber efendimiz (s.a.v.) ölümden başka her hastalığa şifadır buyurmuştur.

 2. aysel dedi ki:

  merhaba.bende çörekotu kapsülü kullanıyorum fakat benim dizlerime titreme ve baş ağrısı yapıyor.nedenini bilemedim.acaba kanşekerimi düşürüyor.bende şeker olmadığı için dokunduğunu düşünüyorum.beni biligilendirebilirmisiniz?

  1. admin dedi ki:

   merhaba efendimiz sav in sağlık üzerine bilinen hadislerindir çörek otu ancak çörek otunu üreten firmanın bu konuda hassas olması gerekmektedir katıksız çörek otunda bahsettiğiniz belirtiler olmaz kapsül olanlarda bu tarz şikayetler duyuyoruz ölümden başka her derdin şifasıdır ve yan tesiri yoktur. selam ve dua ile…

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.