Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR
Hacamat ve Depresyon

Antidepresan ve antipsikotik ilaçlar gerçek manada tedavi etmemekte, semptomatik tedavi yapmaktalar..
Diğer bir ifadeyle öksürüğü kesiyor, fakat hastalığın kaynağı olan mikrobu öldürmüyor…
Hacamat ise bedenin belli bölgelerde biriktirdiği toksik maddeleri ve pıhtılaşmış kirli kanı vücuttan uzaklaştırarak sekteye uğramış olan kan ve bioenerji dolaşımını açıyor ve gerçek tedaviye vesile oluyor…

 

Kaygı bozukluğu (depresyon) tanısıyla gelen hastamız hacamat sonrası duygularını ifade ediyor…

70 ve üzeri yaşlarda hacamat temkinli yapılmalı, kişinin sağlığı bozuk, metabolizması düşükse tek bir noktadan yapılmalıdır..

Hacamat Kupa tedavisiyle en başarılı olduğumuz alanlardan birisi de depresyon. Depresyon, kimyasal ilaçlar ile tedavi edildiğinde ilaçların yan etkileri arzu edilen faydadan fazla olmaya başlıyor bir süre sonra. Vücudun enerji merkezleri olan karaciğer ve böbrekler zayıfladıkça hastanın durumu kötüleşmeye başlıyor. En güzel tedavisi sorunun kaynağına müdahale etmek ve vücuttaki tıkanıklıkları açmaktır.

 

Her çeşit psikolojik-psikiyatrik vakada (minör-majör depresyon, bi polar bozukluk, obsesif kompulsif bozukluk, şizofreni vs..) hatta büyü-sihir gibi parapsikolojik vakalarda çok başarılı olmaktayız. İleri vakalarda tıbbi steril sülük tedavisi ve bitkisel tedaviler de tedaviye dahil edilerek kişi kullandığı ilaçları bırakmakta ve  hayata tekrar kazandırılmaktadır.

Dt. Uzm. Volkan Görgülü

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.