Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Hacamat ve Şeker Hastalığı

Hacamat ve Şeker Hastalığı

Vücuttan dışarı atılan kirli ve pıhtılaşmış kan,insan metabolizmasının canlanmasına yardımcı olmaktadır.Damarların tıkanmasına sebep olan kirli ve pıhtılaşmış kan dışarı atıldıktan sonra ,yerine gelen temiz kan insana bir canlılık vermektedir.

Damarlarımızda bekletilen pıhtılaşmış pis kanlar,zamanla kılcal damarların işlevini yitirmesine sebep olmaktadır.Bu da hastalanmak için yeterli bir sebeptir.

Şeker hastalarının en büyük problemi beslenmedir.Öncelikle beslenme alışkanlığının düzeltilmesi gerekmektedir.Beş saat yemek arası vermek mideyi ve karaciğeri dinlendirecektir.Karaciğeri yormadan beslenme yapılması gerekmektedir.

Karaciğer ve  kafa bölgelerinden hacamat yaptırmak şeker hastalığına oldukça iyi gelmektedir.Değişik aralıklarla 3 defa yapılan hacamat şeker hastalarına çok büyük yararlar sağlamaktadır.

Hacamat dolaylı olarak şeker hastalığına büyük yararlar sağlamakla kalmıyor,hastanın kendisini daha zinde ve sağlıklı hissetmesine de büyük katkılar sağlamaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.