Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Hacamat ve Sigara

Hacamat ve Sigara
hacamat.sigara

hacamat.sigara

Efendimiz sav ”kafadan hacamat olmak her hastalığın şifasıdır.” Buyurmuşlar kafa vücudumuzun kumanda merkezi olduğu için kafanın rahatlaması beyin ve çevresinin temizlenmesi bedenimizi komple rahatlatmakta ve büyük bir şifa vesilesi olmaktadır.

Kafadan hacamat olanların genel şikayetleri psikolojik, baş ağrıları, sinüzüt, migen vb olmakta bu niyetle hacamat yaptığımız insanların yukardaki hadis i Şerifi destekler nitelikte ilginç yorumlarını da sık sık duyar olduk bu güzel haberi sizlerle paylaşıyoruz

Bu yorumlarda sigaradan kurtulan arkadaşlarımız teşekkürlerini sunuyorlar, daha önceleri sigara illetinden çeşitli ilaçlar, sigara sakızları, sigara bıraktırma ürünleri kullanmamıza rağmen kurtulamadıklarını ama kafadan hacamat olduktan sonra sigaradan tiksindiklerini ve yakınlarında sigara içildiğinde bile rahatsız olduklarını bildirler.

Sigaradan kurtulan arkadaşlarımıza islamihacamat.com ömür boyu sigarasız sağlıklı günler diliyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.