Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Hacamatı Kaç Noktadan Yaptırmalıyım

Hacamatı Kaç Noktadan Yaptırmalıyım

Hacamat yaptırırken haccam sizin durumunuza karar verecektir.Siz haccamı zorlamayın.Bu soruyu işin uzmanı olan Ömer ERKN’a sorduk bize anlattıklarını aynen size aktarıyoruz:

“Hacamat yapılacak noktaların çok olması tedavinin faydasını arttırmaz,önemli olan hastalığa göre hacamat yapılacak noktayı belirlemektir.Bazen hastalara 2 noktadan hacamat yapılması gerekiyor iki noktaya hacamatı yaptıktan sonra hasta başka noktalara da yapılmasını istiyorlar ama yapılması hastaya yorgunluk hissi verebilir ya da bayılmasına sebeb verebilir diye biz kabul etmiyoruz.

Hasta bizi zorlamaya devam ediyor,biz de ısrarlara dayanamayıp bazen yapıyoruz ama yaptığımıza pişman oluyoruz, bir çok hasta bu olumsuz durumu görünce bizden özür dilemek zorunda kalmıştır.Biz kimsenin özür dilemesini istemiyoruz sağlığınız bizim için çok önemli,bize itimat edilmez de daha çok noktadan hacamat yapılmasını isterlerse duruma göre cevap verebiliyoruz,bazen hastanın tansiyonu düşük oluyor ona 3 nokta idealdir daha fazlası zarar verir.Duyumlara göre gelip 12 noktadan hacamat olmak isteyen hastalarım oldu,ben olmaz dedim bunları ancak 3 seansla değişik aralıklarda yapabilirim dedim,ama hasta ısrarla ne olur hocam sen yap dedi ben de bir deneyeli deyip yaptım ama hastanın tansiyonu düştü,gözü karardı hastaya ne oldu dedim neden kabul etmek istemediğimi anladın mı dedim benden özür diledi.

Son söz olarak şunu demek istiyorum diyen Ömer Bey şöyle devam etti;lütfen hacamat yaptıracağınız kişinin ehil olmasına dikkat edin,kaç noktadan hacamat yapılacağına siz değil haccam karar versin ve ona itimat edin.”

Ömer ERKAN beye verdiği bilgilerden dolayı teşekkür ediyoruz.

 

 

Hacamat hangi noktalara yapılır öğrenmek için burayı tıklayınız.

 

www.islamihacamat.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.