Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Hacamatın Depresyona faydası

Hacamatın Depresyona faydası

Hacamatın mucizevi bir şekilde tesirinin olduğu rahatsızlıklardan bir taneside stres ve depresyondur. Peygamber efendimiz (s.a.v.) de buyurduğu gibi “Kafadan Hacamat Olmak Her Hastalığın şifasıdır.” Stres ve depresyon hastalarına hadiste buyrulduğu gibi kafadan hacamat yapılır. Depresyon Hastaları Madden ve Ruhen Rahatlamaktadırlar. İlaç kullanmadıkları sağlıklı zamanlarına tekrar dönmektedirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM

 1. Sedat Avşar dedi ki:

  Ben Kahramanmaraş’ın karşı yaka mahallesinden Sedat Avşar

  Yaklaşık 10 yıldır devlet hastanesinde, sigorta ve Tıp Fakültesi hastanelerinde sinir ve depresyon tedavisi gördüm sinirsel diyerek bir çok ilaçlar verdiler. İlaçlardan ve Bu tedavilerden herhangi bir fayda görmediğim gibi ilaçlar sürekli olarak uyuttu uyuşturdu uyandığımda ağrılarım tekrar başlıyordu çalışamaz hale gelmiştim gündüz bile 6 saat kadar uyutuyordu kullandığım bu ilaçlar.

  Bu da beni ibadetlerimi bile yapamaz hale getirmişti Kahramanmaraş ta gitmediğim doktor kalmadı sonrasında İskenderun da doktorlara gittim, Adana Balcalı Hastanesinde 20 gün kadar yatırdılar. Maalesef hiç bir sonuç alamadım kazandığım 20 milyar kadar da bu tedavi için harcamışım. Ama hala sonuç yok
  Baştan sona kadar çekaba girdim filimler çekildim bana söylenen sadece sinirsel hasta olduğum ve sürekli olarak ilaç kullanmam gerektiği ilaçları kullandığımda uyuyor uyandığımda ağrılarım kaldığı yerden devam ediyor sürekli baş ağrısından ölüyordum.
  Sinir hastası olduğumdan ilaçların da tesiriyle çevremle de çok sorunlar yaşadım eşimle bile ayrılma ya kadar geldik. Yuvam dağılmak üzereydi artık.

  Hayatım berbat bir hal almışken, dualarım kabul olmuş ki Allah ın bir hikmeti oldu Hacamat ile tanıştım ve sünnet olan bu tedaviyi oldum başımdan hacamat olduktan sonra sanki dünya ya yeni gelmiş gibi oldum, ağrılarım birden gitti, başımdan sanki dağlar kalktı, bedenimde büyük bir hafifleme, beynimde sanki çağlayanlar akmaya, fikirlerim berraklaşmaya başladı, bendeki değişmeden dolayı çevremle ve ailemle olan ilişkilerim de düzeldi, hacamat vesilesiyle dünya ya sanki yeniden geldim,
  Bendeki iyileşmeyi gören yakınlarımdan 28 kişiye de vesile oldum onlarda hep dua ediyorlar.
  İçtiğim sigaradan da hacamat vesilesiyle kurtuldum artık 500 mt de uzakta içilen sigaradan bile rahatsız oluyorum daha anlatmak isterim ama kısaca bu kadar yeter li
  anladım ki Bütün insanların hacamata hakikaten ihtiyacı var peygamber ( sav.) yılda bir kez hacamat olurmuş bizim ise yılda 2 kez olmamız şart bence.

  Hacamatı yapan şifa bulmama vesile olan Ömer beyden Allah binlerce kez razı olsun Ne kadar dua etsem azdır.
  Selam ve Dua ile…

 2. irem dedi ki:

  hacameti kocaelinde yapan varmıdır isimleri nelerdir süper 🙂

 3. mehtap dedi ki:

  sedat bey.ben sizin yazınızı yeni okudum bende budepresyondan muzdarip durumdayım şuan bende 4,ün cu hacamat ı oldum şifa bekliyorum Allah tan.benim merak ettiğim siz kaç kere hacamat oldunuz,beni bilgilendirirseniz sevinirim,şimdiden cevabınızı bekliyorum.A.E.OLUN.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.