Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Hacamatın Esrarengiz Yönleri

Hacamatın Esrarengiz Yönleri

Hacamat  insan vücudunda yerleşmiş olan cinni şeytanların baş düşmanıdır.Cinni şeytanlar vücudumuzda kirli kan ve sidik damlaları ile beslenirler.Eğer sizde kirli kan oranı fazla ise cinni şeytanlar için harika bir mekansınız demektir.Bir defa tadınızı aldılar mı daha fazla arkadaşlarını sizin mekana davet ederler.

 

Ervah-ı habise diye tabir edilen kötü ruhlar, bu cinnilerin girdiği yerlere girmeye çalışırlar ve vücuda girerler.Bu habis ruhlar röntgen ve değişik tıbbı görüntülemelerde kanser olarak algılanırlar.Aslında kanser oldukça tartışmalı bir hastalıktır kanserle ilgili yazımızı buradan okuyabilirsiniz.

 

Hacamat bu pis kanların dışarı atılmasını sağlarken aynı zamanda bu habis ruhların ve cinni şeytanlarında dışarı çıkmalarını sağlamaktadır.Peygamber Efendimiz (sav)” Hacamatın 50 yıllk kökleşmiş büyüyü bozduğu” hadisi rivayetlerde geçmektedir.Sihir ve hacamatla ilgili yazımızı buradan okuyabilirsiniz.

 

Hacamat yapan haccam bu cinnilerin çıkma anında oldukça kötü etkilenmektedir.Çıkan cinniler bazen hacamat yapan kişiye musallat olarak hacamat yapmasını engellemeye çalışmaktadırlar.İleride hacamat yapmak isteyen kişilerin bu bilgilere sahip olmasında fayda vardır.

 

Hacamat yaptıran kişilerin yanlarında durmak size zarar verebilir bu zararlar fiziksel olabileceği gibi manevi de olabilir.

 

Ben önceleri bunu bilmiyordum her hacamat olan arkadaşın yanında durduğumda çok şiddetli baş ağrısı ve gece kötü rüyalar görüyordum sonradan uzman haccama bu şikayeti ilettiğimde ayetel kürsiyi okursan(7 defa abdestli) zarar veremezler demişti.

 

Özetle anlaşılıyor ki hacamat bir çok hastalığın kökünü kesiyor.Hastalık diye tabir edilen ama açıklanamayan bir çok hastalık aslında habis ruhların ve cinni şeytanların musallat olmasından kaynaklanıyor.Tabi ki tıbbı bütün bütün inkar etmiyoruz ama tıp dinsiz olunca bir çok hastalığın sebebini doğru olarak açıklayamıyor.Nerede Tıbbı Nebevi nerede Modern Tıp modern tıp bir çok konuda sınıfta kalmıştır.

 

 

www.islamihacamat.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.