Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Hacamatın Gözümüze Faydası var Mıdır?

Hacamatın Gözümüze Faydası var Mıdır?

Hacamatın gözlere faydası çoktur çünkü her hastalığa faydası olan kafadan yapılmaktadır. Şeker hastalığı olupta şeker gözlerime vurdu düzenli olarak 3 ayda bir kanama yapıyor diyen hastamızda 1.5 yıl olmasına rağmen hala gözlerinde kanama olmamıştır. bu da gözlere olan faydasını gözler önüne sermektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM

 1. yasemin vural dedi ki:

  gözlerimde aşırı morluk var hacamatın faydası olur mu

  1. admin dedi ki:

   yesemin hanım hacamatı hiç düşünmeden yaptırabilirsiniz bu konuda hacamatı ve sülük tedavisini tavsiye ediyoruz…

 2. azime doğancı dedi ki:

  merhaba hacamatın çok faydası olduğunu biliyorum ben göz için soracaktım gözlük kullanıyorum uzağı göremiyorum astigmatım var hacamat veya sülük tedavisiyle düzelme imkanı varmı sizi çok takdir ediyorum

  1. admin dedi ki:

   merhaba geçmiş olsun hacamat kafadan olmanız ve bu konuda yaratılmış olan bitkisel ürünlerden kullanmanız Allah ın izni ile faydalı olacaktır .

 3. hayriye erdoğdu dedi ki:

  salemün aleyküm gözaltı çökmeleri içinde hacamat faydalı olur mu acaba

  1. Erdoğan dedi ki:

   Beyin de biriken kan bu tür rahatsızlıklar yapabilir ayrıca kabızlık yaşıyor musunuz hacamat iyi gelir ama problemin tam sebebini bilmek lazım letişim bölümünden irtibata geçin yardımcı olalım inşallah…

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.