Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Hacamatın Kanser Üzerine Etkisi

Hacamatın Kanser Üzerine Etkisi

Kanda biriken yabancı maddeler kanın akışkanlığını olumsuz etkiler.Doku ve organların kana olan ihtiyacı arttıkça kalp daha çok çaba harcayacak ve yorulacak.Karaciğer kanın temizlenmesinde önemli görevleri yerine getirir kandaki zehirleri arındırır.Dalak  kanı süzerek antikor üretimine yardımcı oluyor.Kan çok kirlendiği zaman sistemlerin çalışması yavaşlamaya başlar.Zaman geçtikçe yaş ilerledikçe  sorunlar büyümeye başlar tabi kişi hemen bunların farkına varmaz.Kansere yakalanma riski de yaş ilerledikçe artıyor.Tüm bunlar hacamatla pis kanın dışarıya atılamamasından kaynaklanıyor.Radyolojik  elemanları ve psikolojik etkiler gibi dış faktörlü zararlılar vücut bu saldırganlar karşısında av haline gelir.

Zamanla artan saldırılar sonunda hücreler savunma yapamaz hale gelir,hücre yapısı bozulmaya başlar.Bozulan hücreler aklını kaybeder ve deli gibi çoğalmaya başlarlar.Vücuttaki herhangi bir rahatsızlık  dış etkilerin de etkisiyle hormon sisteminin bozulmasına sebep olur.Vücuttaki sistemler kanserli hücreleri çok iyi tanır onları yok etmek için savunmaya geçer ama gücü yetersiz geldiğinde yavaş yavaş iflas etmeye başlar.Bu çarpışma kan üzerinden gerçekleşmektedir.Hacamatla alınan pis kanlar vücudumuzdaki sağlıklı kan oranını arttırdığı için bu savaşta vücudumuz karlı çıkıyor ve kanserin önüne geçiyor.

Kaynak:/www.alhijamah.com/cupping-hopeless-diseases.html

Derleyen:Erdoğan Atçılı

www.islamihacamat.com

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.