Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Hacamatın Sindirim Sistemine Etkisi

Hacamatın Sindirim Sistemine Etkisi

Mide ve bağırsak damarlarında kanın durgunlaşması oldukça tehlikeli sonuçlar doğurmaktadır.Mide ve bağırsaklarda meydana gelen kanamalar bir an önce bertaraf edilmelidir.

Damarlarda birikin ağır ve koyulaşmış kanlar dışarı atılmak için yavaş yavaş aşağı doğru inerler.Koyu ve pıhtılaşma kıvamında olduğu için tam olarak dışarı atılamaz ve ayaklarda şişmelere,varise ve anüste de basur hastalığına  yol açar.

Tıkalı olan damarlar vücuttaki basınç oranını arttırır ve zamanla safra salgılama sistemini,karaciğer enzimlerini ve dolayısıyla sindirim sisteminin işleyişini bozar.

Hacamat ile bu durgun kanlar alınır,damarlar açılır,kan dolaşımı normal seyrini alır ve hasta olmadan da bu işlem yapılırsa çok daha büyük fayda sağlar.

Hacamat işlemi ile kapalı olan damarların açılması büyük bir nimettir.Tıkanmış hortumun açılması gibi hacamat damarları ve sinirleri açar kan dolaşımı daha iyi hale gelir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.