Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Hacamatla Psikoljik Tedaviler

Hacamatla Psikoljik Tedaviler

Bu gün modern tıbbın dalı olan ‘pisikoloji’ nin temeli Etnik kökeni yahudi olan Sigmond Freud un zırvalarından başka bir şey değildir.

Eğer pisikoloji hak bir ilim olsaydı bugün ‘akıl'(!) hastaları bukadar çok olmaz, hastaları tedavi için beyine  çok zararlı olan ‘deprasyon’ ilaçlarına gerek kalmazdı.

Depresiv ilaçların etkileri karaciğer tarafından temizlenmesi çok zor olduğu gibi beyinde çok değişik hasarlarada yol açmaktadır. Unutkanlık başta olmak üzere beynin vücuddaki bir çok organla olan iletişimini zayıflatmaktda uykusuzluk altına ıslatma, kabus türü rüyalar, güvensizlik gibi duygular ya artmasına vesile olmakda veya bu ilaç kullanan kişi canlı cenaze haline gelmekte, çevresi ile iletişimini tamamen koparmaktdadır.

Müslüman olan bir kişiye bir pisikoloğun verebileceği hiçbir şey yoktur.

Pisikolojinin tedavi şekli (la teşbih), evde var olan sivrisineği çekiçle veya balyoz ile öldürmeye çalışmaya benzer. Bir tane sivri sinek öldürürsün bir tane arkdadan gelir. Çekiç ve balyozun evde eşyalara verdiği zararda cabası.

Halbuki bataklık kurutulsa daha kalıcı tedavi sağlanır, ortada sivrisinek veya rahatsız edeici bir durumda kalmaz. bataklığın kurutulması ise Mürşidi kamil elinde nefis terbiyesi yolu başta olmak üzere zikirle dua ile hacamat ile bitkisel terkib ile ve hatta akupunktur ile mümkündür.

Hacamat; asabi, depresyona maruz, sitres altında çalışan kolay sinirlenen, işlerinde özel yaşantılarında kararsızlık ve endişe yaşayanlar için yerine ikamesi mümkün olmayan çok faydalı bir tedavi şeklidir.

Asabiyet beyne giden kan damarları tıkalı (tansiyon hastalarında) çok görürlür. Bu kişiler ortaya çıkan bu enerjiyi kontrolde zorlanmalrından dolayı enerjiyi kanalize edemeyince kızma ve sinirlenme oluşur. Hacamatla bu anında tedavi edilir. Ve tedavi kalıcı olduğu gibi hiç bir yan etkiside yokdur.

Pisikolojik hastalıklar diye tabir edilen işin aslı kişinin nefsinde bulunan bir rahatsızlığın dışa yansıması şeklinde tabir edebileceğimiz bir çok hastalıklara için hacamat ile tedavi en etkin yoldur.

Modern hayatda dışta normal gözüken hatta mimar mühendist, doktor gibi profosyenel olarak çalışan ve nefsi hasta olanların sayısı azımsanamayacak kadar çokdur. Bu nedenle biz istisnasız herkese hacamat yaptırmalarını tavsiye ediyoruz. Daha hacamat yaptırır yaptırmaz kendilerinde gerek pisikolojik gerekse fiziksel rahatlamayı anında hissedeceklerdir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.