Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Hafızayı güçlendiren koku

Hafızayı güçlendiren koku

İbn-i Sina’dan Osmanlı hekimlerine kadar hepsi gül kokusunun belleği arttırdığı üzerine birleşiyor. Gül kokusu koklamak, hafızayı artırıyor, beyni daha iyi çalıştırıyor. Yapılan araştırmalar sonucu gülün enerjisi önemli boyutta yüksek. Yani en yüksek enerji 384 megahertz frekans ile gülde bulundu.

Cildinizin doğal nemlendirici ve yatıştırıcısı… Yaşlanmayı geciktirmek için ise doğal bir tonik etkisi…

Gül suyunun özellikle en çok faydalanılan yönü ferahlatıcı etkisi. Bayılmalara, sıkıntılara karşı rahatlamak için de kullanılıyor. Ateşi düşürmek için bile kullanılabildiğini söylüyor İbn-i Sina. Yine baş ağrılarını geçirdiği, ağız ve boğaz ağrılarına iyi geldiği biliniyor. Göz kanlanmalarında ve şişkinliklerde de gül suyundan faydalanılıyor.

Diğer yandan asırlar boyunca kadınlar gülü bir güzellik kaynağı olarak kullanmış. Cildi temizlemede, sıkılaştırmada, nemlendirmede, yumuşatmada, yaşlanmasını geciktirmede ve canlandırmada tercih ediliyor doğal bir tonik olan gül suyu.

Etiketler: ,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.