Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Hafızlık Yapacaklar İçin Hacamat

Hafızlık Yapacaklar İçin Hacamat

Hafızlık ezberleme temelli bir etkinlik olduğu için hafızlık yapan kişinin televizyon,internet,sinema gibi beyni çok yoran ve meşgul eden etkinliklerden biraz uzak durması gerekmektedir.

Bu etkinlikler ile beraber,günümüz şartlarındaki beslenme alışkanlıkları kişinin beyni üzerinde olumsuz etkiler etkiler oluşturmaktadır.Özellikle metal birikimi çok ciddi hastalıklara da sebep olmaktadır.

Ağzımızda amalgam dolgu varsa mutlaka söktür melisiniz.Amalgam dolgunun yaklaşık %50 ‘si civadır.Civa uçucu bir maddedir ve direk beyinde birikmektedir.Zamanla kılcal damarların tıkanmasına sebep olmaktadır.Bunun neticesinde unutkanlık, Alzheimer ve Parkinson gibi hastalıklar ortaya çıkmaktadır.

Bu olumsuzlukları en aza indirmenin ve hafızayı kuvvetlendirmenin en etkili ve kalıcı yolu kafadan HACAMAT yaptırtmaktır.Kafadan yapılan HACAMAT’la birikmiş olan metaller dışarı atılmaktadır.Aynı zamanda kılcal damarlarda birikmiş olan pıhtılaşmış  kirli kanlar da dışarı atılmak suretiyle kişinin beyin fonksiyonları daha işler hale gelmektedir.

Hafızlık yapacak olanların HACAMAT yaptırmaları işlerini büyük oranda kolaylaştıracaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.