Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Hastalıkların Başladığı yer:Bağırsaklar

Hastalıkların Başladığı yer:Bağırsaklar

Düşünün ki gün boyu mutfağınızda çalıştınız ve bir sürü çöp biriktirdiniz.Bu çöpleri dışarı atamadınız ve evinizde sabaha kadar durdu.Büyük ihtimalle evinizi kokacaktır.İki gün kalsa ev daha kötü kokacaktır.Üç gün kalsa o evde yaşamak zorlaşacaktır.

Bağırsak temizliği en çok üzerinde durulması gereken konulardan birisidir.özellikle bu asırda beslenme alışkanlıklarımızın değişmesi bağırsak hastalıklarında büyük artışlara sebep olmuştur.

Hara-kiri ile hayata son vermek, “Zaten ölümün geleceği organlardan ölümü başlatmaktır…” der bazı Uzak doğu gelenekleri. Batı’da eskiden prostat ve göğüs kanserinden korkulurken, artan kolon kanseri vakaları gözleri bağırsak sağlığına çevirdi.

Doğal yaşamdan uzaklaştıkça, fonksiyon bozukluğuna uğrayan ve ciddi hastalıklara vücudumuzun kapılarını açan organların başında gelen bağırsağın sağlığı için yapılacak şeylerin başında sulu temizlik geliyor.

Dünyada birçok sağlık ve spa merkezinde doktor gözetiminde hemşireler tarafından yapılan profesyonel kolon hidrorterapi uygulanmakta. Kolon hidroterapisinin kökleri milattan önce 1500′lü yıllara kadar uzanıyor. 19′uncu yüzyılda biyokimya ve mikrobiyoloji çalışmaları da bağırsak temizliğini yeniden gündeme getirdı. Uzakdoğu ve Rusya’da ailelerde, ayda bir evde lavman torbaları ile kalınbağırsak temizliği çok yaygın.

Tamamen yanlış yiyecek seçimlerimizden ve doğadan uzak beslenme alışkanlıklarımızdan kaynaklanan toksik birikintiler ve yarı sindirilmiş proteinlerin temizlenmesi için basit bir sulu temizleme, hastalanmadan yaşama çabamızın en önemli adımlarından biridir.

Korkmamız gereken bu hassas organımızın boşaltılması değil, toksik ve suni maddelerle dolu olmasıdır.

Sağlığımızı korumak için bağırsak sağlığımıza çok dikkat etmeliyiz aksi taktirde sağlığımızdan olabiliriz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.