Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

HEZİMETİN AYAK SESLERİ: BÜYÜ

HEZİMETİN AYAK SESLERİ: BÜYÜ

‘‘Ben öyle şeylere inanmam. Büyüymüş, nazarmış ’’ demeden önce 5 dakikanızı ayırın ve okuyun yazımızı. Ama okuduktan sonra da aklınıza ‘‘ Benim düşmanım yok ki. Kim bana büyü yapar’’ fikri gelmesin.

Tarihi çok eski zamanlara dayanan büyünün amacı bir insanın ruhunu, bedenini ve sinir sistemini kendi iradesi dışında etkilemektir. Nasıl olur, nasıl yapılır, bir insan başka bir insanın sinir sistemini nasıl etkileyebilir, kısmetini nasıl bağlar vs vs. Bu soruların ardı arkası kesilmez. Belki kaynağı vahye dayalı bir mevzu olmasaydı inanmak benim için de güç olabilirdi. Ne yazık ki günümüzde hemen hemen her beldede bu işi yapan hoca kılıklı fasıklar çok fazla. Allah hidayet nasip eylesin ve onları ıslah eylesin. Hatta ve hatta bazılarının bu işi yapmak resmi izinlerinin ve vergi levhalarının da bulunduğu söyleniyor. Ak büyü müdür, kara büyü müdür (bir de böyle bir ayrım var) Ben şahsım adına akına da, karasına da karşıyım. Kara büyü olmasaydı ak büyü ye de kimsenin ihtiyacı kalmayacaktı.  Ama şu da bir gerçek ki bir insan büyüden muzdarip ise elbette ki bunun çözülmesi gerekmektedir. Peki nasıl anlarız kendimizde büyü olduğunu. Öncelikle kendimizi bir düşünelim:

1: Üzerimizden yorgunluktan farklı olarak sürekli bir ağırlık halsizlik hali var mı?

2: Sebepsiz olarak sürekli olarak bir moral bozukluğu, kendimizi sinirli hissetme, sebepsiz duygusallıklar var mı?

3: Kazancımızda sürekli bir bereketsizlik, sürekli sonu gelmeyen aksilikler iş yaşantımızda mevcut mu?

4: Evde eşinize ve çoluk çocuğunuza karşı bir soğuma, bir nefret hissi mevcut mu?

5: Bulunduğunuz yerde uzun süre kalamama, çabuk sıkılma, insanlardan uzaklaşma isteği, etrafınızdaki kişilerden bunalma var mı? ( Sürekli olarak. Geçici sıkıntılar önemli değildir.)

6: Çok uyuma isteği. Ne kadar uyursanız uyuyun kendinizi hala yorgun hissetmeniz, yataktan kalkamamanız, başınızı uykudan kaldıramamanız mevcut mu?

7: Ya da aksine sürekli olarak hiç uyuyamama, uykuya dalamama, dalsa bile kısa süre sonra kabusla veya korkuyla uyanma var mı?

8: Sürekli olarak bir hastalık sebebi olmadan baş ağrısı çekiyor musunuz?

9: İstemsiz olarak insanlarla ilişkilerinizi koparıyor musunuz, insanları kırıyor musunuz?

10: Sürekli olarak umutsuzluk yaşıyor musunuz?

11: Aile içi ilişkileriniz aniden ve sebepsiz yere bozuldu mu?

12: Hangi dala tutunursanız tutunun tabiri caizse tuttuğunuz dallar elinize geliyor mu?

13: Her işinizde sürekli olarak belirsiz aksilikler çıkıyor mu?

14: İntihar hissi sık sık aklınıza geliyor mu?

15: Namaz kılan bir insansanız namaza karşı sürekli bir isteksizlik ve namazdan soğuma hissiniz var mı?

Tüm bu sorulara cevabınız EVET ise kendinizden şüphelenin. Şüphelenin ancak ne idüğü belirsiz hoca kılıklı şarlatanlara ciddi paralar kaptırmayın. Bu hususta da Allah ve Rasulünün yolunu takip edin. Bilmem hangi mezardan toprak alıp, bu toprağı kırk gün suda bekletip içmeye filan kalkmayın. HİÇ GEREK YOK. Allahın ayetlerinden ve hacamattan medet bekleyin. Allah Azze ve Celle tedaviyi bunlarda yaratmıştır zaten. Güzelce bir abdest alın. Hulusi bir kalp ile ve Allahtan C.C yardım dileyerek 9 AYETEL KÜRSİ, 41 İHLAS, 41 KUL EUZU BİRABBİL FELAK, 41 KUL EUZU BİRABBİN NAS okuyun. Rabbim ayeti kerimelerin yüzü suyu hürmetine ve onların bereketine şifa nasip edecektir inşallah. Çünkü Allah Rasulü S.A.V de büyüden muzdarip olduklarında Cebrail A.S Hz. Peygamberin başında  muavizeteyn leri okumuştur ve Allah Rasulü daha sonra da HACAMAT yaptırmıştır. Allah herkesi bu görünmeyen afetten muhafaza eylesin. Bu işlerle uğraşanları ıslah eylesin. Islaha istidatları yoksa kahreylesin. Bu derde uğramış kardeşlerimize de Sure-i Muavizeteyn, Sure-i İhlas ve Sure-i Ayete’l Kürsi hürmetine şifa nasip eylesin…

AMİN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM

 1. birgül dedi ki:

  Allah razı olsun çok güzel açıklamalarla anlaşmışsınız ..Bugün bende hacemat oldum..Cvp aradığınız yukarıdaki soruların hepsine evet cevabını veren ben şuan kendımı çok iyi hissediyorum.İnşallah hep bu şekilde devam eder.Bu agrasif ve huzursuz hallerimi nişanlımda artık kabullenemez bir hale sokmuştu.Çok üzülüyordum fakat elimden birşey gelmiyordu.Bugun birlikte hacamat yaptırdık.Rabbim dermansız dert vermez çok şükür şuan kendimi iyi hissediyorum

 2. ylzygc dedi ki:

  Birgül Hanım Rabbim daha iyi etsin ve şifalar versin inşallah. Hacamat olmakla çok isabet etmişsiniz. Çeşitli kaynaklarda hacamatın 50 yıllık büyüyü yok ettiği geçmektedir.

 3. aslı dedi ki:

  bende üstte yazan hallerin çoğu var ,hacamat yaptırmak istiyorum ama hem korkuyorum hemde güvenebileceğim birini bulamadımm,bu konuda hangi bölgeden yaptırmak gerekiyor acaba,yardımcı olabilri misiniz

  1. Erdoğan dedi ki:

   letişim bölümünden irtibata geçin yardımcı olalım inşallah…

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.