Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Kaderin Engellerini Zorlama

Kaderin Engellerini Zorlama

Hep mutlu olmak istiyoruz,üzüntüler,kederler,sıkıntılar bizden uzak olsun istiyoruz.Peki olabiliyor muyuz?Eh ! bazen oluyor ama çoğunlukla olmuyor.Çok istediğimiz halde elde edemediğimiz bir çok şey için canımız sıkılır ve keşke böyle olsaydı deriz.

Olmasını çok isteyip te olmayan şeyler işte onlar asıl mesele onlar.İlahi İrade bizim için olsa bize zarar verecek şeyleri bize nasip etmek istemiyor,biz ise olsun diye sonuna kadar kapıları zorluyoruz.Çok arzu edince Allah karşımıza engeller çıkarıyor.Engel bir derken iki…üç… Hala ısrar ediyoruz ve sonunda Allah istediğimiz şeyi bize nasip ediyor işte ondan sonra çok çetin bir imtihan başlıyor.

Eskiden veli zatlar bir şey istediklerinde önlerine engel gelince hemen onu terkederlermiş.Biz ise engel çıktıkça inatlaşıyor kader böyle fetva veriyor diyemiyoruz ve imtihanın şiddeti giderek artıyor.Hele günümüz ahirzamanda bu imtihan çok şiddetlemiş Rabbim imtihanımızı kolaylaştırsın…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.