Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Kafa Hacamatının Sinir Sistemine Etkisi

Kafa Hacamatının Sinir Sistemine Etkisi

SİNİR SİSTEMİ NEDİR?

Sinir sistemi insan hayatının en önemli hayat fonksiyonlarının düzenlendiği ağlarlar örgülenmiş içsel ve dışsal çevreyi algılamamızı sağlayan bilgiyi elde eden ve bilgi üreten organların kasların aktivitelerini düzenleyen bir hücresel organ sistemidir.

Sinir sistemi Merkezi sinir sistemi ve Çevresel sinir sistemi olarak iki başlık altında toplanabilir.Bazen iki başlık altında işlevini yerine getiren organlar bozulabilir ve insan hayatı çok ağır şartlarda yaşamak zorunda kalabilir.

HACAMAT SİNİR SİSTEMİNE NASIL FAYDA SAĞLAR?

Hacamat sinir sistemi organlarının kan dolaşımını düzenler,fazlalaşmış olan kanların dışarı atılmasını sağlar.Sistem içerisinde sinirsel ağlarla gerçekleşen iletim ve iletişim kanallarının tıkanmasını engeller.

Hatırlatıcı sinyallerin daha rahat iletim sağlamasıyla hafızanızı kuvvetlendirir.Özellikle bağışıklık sisteminin çok çok güçlendiğini araştırma sonuçları göstermiştir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.