Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

KaraYılan Otu

KaraYılan Otu

Karayılan Otu Nedir ve Faydaları

Yılan sokması sonucu, tedavi amaçlı kökünden bir çay yapılarak kullanılan Karayılan Otu ayrıca boğaz ağrılarına karşıda kullanılan doğal bir bitki çeşitidir. Aynı zamanda iskelet sistemi ile ilgili şikayetlerin kolaylığı için de kullanılmaktadır.

Bu adet krampları, eylem ve doğum, ve adet gibi birçok jinekolojik konular için geleneksel bir yaklaşımdır. Diğer yatıştırıcı otlar ile kombine edildiğinde, mükemmel yatıştırıcı özellikleri sağlar. Karayılan otu kendi başına solunum sistemi besler. Karayılan Otu geleneksel besleyici kan damarları, sinir sistemine sakinleştirmek için kullanılan ve menopoz dönemindeki kadınlarda hormon dengeleyici özelliği de göstermektedir. Karayılan Otu üzerinde yapılan araştırmalara göre içeriğinde reseptörleri östrojen maddesi bulunmaktadır. Aynı zamanda karayılan otu alerjik reaksiyona neden olduğundan bu tip hastalıkları bulunan kişilerin dikkat etmesi ve hatta uzak durması gerekmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.