Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Kokuşmuş Kan Olur mu?

Kokuşmuş Kan Olur mu?

Bu soruyu kendi kendime sormak zorunda kaldım çünkü bir arkadaşımı hacamat yaptırdığım arkadaşa götürmüştüm.Şikayetine göre bir kaç bölgeden hacamat yaptırdı ve çıkan kan çok ilginçti.Hayatımda çok kanama hadiseleri gördüm ama hiç bu tipte bir kan görmemiştim.

Kan adeta çamur gibiydi,kanın kıvamı jole kıvamında idi.Akışkanlığını kaybetmiş,kılcal damarlarda birikmiş olan bir kandı.Merak edip kokusuna bakmak istedim keşke bakmaz olaydım iğrenç bir koku,ağır metal kokusu gibi,bu koku bedenimizde ne gibi değişikliklere yol açar az çok herkes tahmin edebilir.

Arkadaş hacamattan  1 gün sonra  okulda beni gördü ve şu itirafta bulundu 20 yıldır geceleri en az 3 defa ağrılarımdan dolayı kalkar uyuyamazdım ,Allah senden razı olsun ilk defa bu gece deliksiz uyudum ne kadar güzel bir şeymiş böyle deliksiz uyumak dedi.O kadar çok özlemiş ki uyumayı gözlerindeki parıltıdan anlaşılıyordu.Böyle bir şifaya vesile olmak da beni oldukça memnun etmişti.Rabbim tüm hastalarımıza şifa versin amin…

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.