Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Organlarımızı Nasıl Yıpratırız ?

Organlarımızı Nasıl Yıpratırız ?

Günlük hayatta doğal yaşamdan uzaklaştıkça hayat bize zehir olmaktadır.Her halimizin doğal olması gerekirken,maalesef her halimiz yapay duruma gelmiştir.Yapay bir hayatın ne bize ne de sevdiklerimize bir faydası olmamaktadır.Konuşmalarımız dahi samimiyetten uzaklaşmış taklit meyline doğru yol almıştır.

Yapılması gereken en doğru hareket bir an önce doğal halimize dönmek için bir program yapmak gerekir.Hayatın gerçek lezzeti hazzı ve şifası doğal yaşamdan geçmektedir.Tedavilerimiz de aynı şekilde doğal olmalıdır.Örneğin bir sülük tedavisi,bir hacamat tedavisi,bir aküpunktür bilinmelidir.

Yemek yeme sıklığımız arttıkça organlarımız yıpranmaktadır.Ne kadar sık yemek yerseniz o kadar çok organlarımız yıpranır ve yaşlanmamız hızlanır.Günde iki öğün yemek yeterlidir.Yemek ve yemek sıklığınızı düzene sokarsanız organlarınızı yıpranmaktan kurtarırsınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.