Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR
Ruhumuz

RUH HAKKINDA

İnsana ve hayvana ruh verilmesi hususunda hiç kimsenin itiraz edeceğini sanmıyorum. Ruhlandırma ancak yaratıcı tarafından yapılabilir.Kimsenin buna karışabileceğini sanmıyorum. En uzman doktorlar, profesörler ölmek üzere olan birini tekrar dünyaya döndürebilirler mi? Onun ölümünü engelleyebilirler mi?

Ya da oyuncak hayvan maketleri örneğin civciv vs. yapıyorlar çok da benzetiyorlar ama onlara ruh verebiliyorlar mı? Kesinlikle hayır

İşte Yaratıcı, Ruhun Sahibi olarak insanı çaresiz bırakıyor

Dünyanın en bilgili insanları kendi akrabaları kendi çocukları bu dünyadan ayrılırken onları çaresizlik içerisinde izliyorlar.

Bazıları bilim bir gün ruhu da çözecek diyebilir.

Ben de inanan biri olarak iddia ediyorum ki bilim ruh hakkında az bir bilgi elde edebilir ancak asla Ruh veremeyecek. Ruhlandırma eylemini yapamayacak. Bu Yaratıcıya münhasırdır ve o bu hususta bütün mahlukatını çaresiz bırakmıştır.

ALLAHU EKBER VE LİLLAHİL HAMD

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Abdullah dedi ki:

    düşüncelerimize katılmayan kardeşlerimizin hangi yönde katılmadıkları ve kendi düşüncelerinin ne olduğunu güzel bir uslupla ifade ederlese çok memn. olurum.saygılarımla

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.