Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

S.S.S

S.S.S

Soru : Sülüklerde kirlenmiş kanı almıyorlar mı neden hacamat?

Cevap :  Sülüklerde kirlenmiş kanı emmektedir faydalıdır ancak sülükler emme işlemine başladığında saatlerce bırakmıyorlar ve sonuç almak için 10 larca sülük kullanmak gerekir bu işlemide bir kaç kez 1 er ay arayla yapmak gerekir. Sülük vurduktan sonra 12 saat kadar kanı durmayanlarda bulunmaktadır.

Hacamatın bir bardağının alacağı kirli kan için  sülükle çok daha fazla emek gerekir hacamat hem zaman olarak hemde sonuç olarak daha etkilidir.

SORU: Hacamatın tansıyona faydası var mıdır?

Cevap : Hacamatın faydasının anında gorulen hastalıklardan bir tanesi de tansıyon dur. Hipertansiyon hastaları hacamatı olduktan sonra üzeimden bir yük kalktı, çok rahatladım gibi yorumlar yapmaktadırlar. Çevrelerine şiddetle tavsiye etmektedirler.

SORU : Hacamat bağımlılık yapar mı?

Cevap : hacamat kesinlikle bağımlılık yapmaz ancak hacamat olanlar faydasını gördüğü için tekrar olmakta ve çevresine de tavsiye edip yaptırmaktadırlar.

SORU : Kaç yaş aralığında Hacamat Yaptırılır?

CEVAP : 2 yaşından 60 yaşına kadar hacamat yaptırılabilir.

SORU : Hacamatı Ne kadar Sıklıkla Yaptırmak Gerekir?

CEVAP : Peygamber Efendimiz (s.a.v.) yılda bir kere hacamat olurmuş. Ama Osmanlı zamanındaki alim ve evliyalar 3 aya kadar bu süreyi indirmişlerdir. Kişinin tamamen kendi insiyatifindedir.

SORU   : Hacamattan sonra Banyo Yapılabilirmi ?

CEVAP : Hacamattan Hemen Sonra Banyo yapmayı Önermiyoruz. ertesi gün banyo yapılması daha uygundur.

SORU: Hacamat olurken çok acı hissedermiyim ?

CEVAP: Hacamat olurken çok az derecede acı hissi olur ama kesinlikle rahatsız etmeyecek derecede olur

hacamat olmadan önce çekinenler hacamat tan sonra çekinilecek herhangi bir durum olmadığını bildirmişlerdir.

SORU : Hacamat Kimlere Yapılmaz?

CEVAP : 1.Hamile Olanlara. 2. 60 Yaş üzeri Olanlara. 3. Çok Korkanlara. 4. Trombasit eksikliği olanlara(Kanı Durmayanlara)

SORU   : Hacamatı Kimler Yapar?

CEVAP : Ehil Olan insanlar yapmalıdır,Ehil olmayan kişilere yaptırılmamalıdır.

SORU   : Hacamatcının Ehil olup Olmadığını Nerden Bileceğiz?

CEVAP : Hacamatcının anatomi bilgisi iyi olmalıdır. Akapunktur noktalarını çok iyi bilmelidir.Tasavvuf ehli olan haccamlar tercih edilmelidir. Kulandığı malzemeler steril olmalıdır.

SORU : Hacamatın Zararları ?

CEVAP : Hacamatın bilinen bir zararı yoktur,faydası oldukça çoktur.

Sizin Tedavi Olmak için Başvuracağınız En iyi Çare Hacamattır.

Hadisi şerifi En güzel cevaptır.

SORU: Şeker hastaları da hacamat olabilir mi ?

Cevap: Şeker hastaları yaralarım iyileşmiyor diye hacamat yaptırma konusunda endişeli olmaları çok normaldir, ancak hacamat kanı temizlediği ve bağışıklık sistemini güçlendirdiği için güvenle hacamat olabilirler, insülin kullanan hastalarda bile hacamat tan sonra normalde iyileşmeyen yaralarında iyileşme el ve ayaklarında ki yanmanın gittiğini her şeker hastamızda tecrübe etmişizdir.

SORU  : Hacamat Kalbe Zarar Verir mi ?

CEVAP: Hacamat Kandaki katılığı aldığı için kanı temizleyip arındırdığı için kalbinde çalışmasını kolaylaştırır. Kalbe de büyük bir rahatlık verir. buna bağlı olarak bütün vücut rahatlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM

 1. thanderbolt dedi ki:

  randevu almamız halinde yaşadığımız ile geldiğinizde ücreti nedir bilgi verebilirmisiniz

  1. admin dedi ki:

   0546 797 91 21 nolu telefonumuzdan irtibata geçebilirsiniz

   selam ve dua ile…

 2. misafir dedi ki:

  Sürekli diş köklerim iltihaplanıyor ve ağrısı yüzüme vuruyor. Hacamat diş apselerinde kök iltihaplarında etkili midir? teşekkürler

  1. Erdoğan dedi ki:

   Geçmiş olsun SSS bölümünde soru son arkadaşım:hacamat vücudumuzdaki tüm iltihaplar için faydalaıdır.Örneğin kafa hacamatı ile ayak topundaki iltihap iyileşebilmektedir.Sayısız örneklerimiz var.

 3. Rana savaş dedi ki:

  Kızım 11 yasında altı senedir epilepsi hastası bazen senede bir nöbet geçirirken bazen de senede üç dört defa sabaha karşı uykuda nöbet geçiriyor. Yaşıtlarına göre sosyal acıdan ve akademik acıdan cok geri son yıllarda ruhsal açıdanda kötü durumda kendine zarar vermeye başladı süreklı küçük çizikler oluşturuyor vücudunda ve bunların iyileşmesine engel oluyor sadece uyuyup yemek yemeyip anti sosyal olarak yaşıyor ailede ve okulda … Bilmiyorum haamatın bu duruma faydası olabilirimi ? Cevap verebilirseniz cok mutlu olurum.

  1. Erdoğan dedi ki:

   Rana hanım geçmiş olsun hacamatın büyük faydası olur.İletişim bölüünden irtibata geçin yardımcı olalım inşaallah…

  2. Yönetici dedi ki:

   rana hanım öncelikle geçmiş olsun allah acil şifalar versin epilepsi hastalığından şu ana kadar hacamat ve bitkisel ürünlerimiz vesilesi ile çok güzel dualar aldık hacamat vücutta kirli kanın temizlenmesinden dolayı hertürlü hastalıkta harika sonuçlar vermektedir çocuğunuza hiç vakit kaybetmeden yaptırabilirsiniz

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.