Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Sağlıklı Duygular

Sağlıklı Duygular

İnsan kendisine bahşedilen hayatın her anını hızla tüketmektedir.Bize verilen hayatın bir son dakikası bulunmaktadır.Acaba sondan kaçıncı dakikanın içindeyiz.neyin doğru neyin yanlış olduğunu bilmek oldukça önem arz etmektedir.

 

Bazen yanlış olanları doğru olarak algılarız ve bir ömür boyu onun acısını çekeriz.Duygu seline kapılmış bir çok insan vardır hayatı  heder olmuştur.Duygularınız aklınız kontrolünde olmalıdır,eğer akıl kontrolünden çıkmış bir duygunuz varsa büyük ihtimalle sonucunda zarar vardır.

 

Duygularımız sağlıklı olamayabiliyor,yapılması gerek ilk işlerden bir tanesi duygularınızın yerinde olup olmadığını kontrol etmektir.

 

Eğer her önünüze gelen zorlukta bahaneler üretip pes ediyorsanız yanlış yoldasınız.Yapmanız gereken akıl melekesiyle duygularınızı yönetip işin üstesinden gelmeye çalışmak olmalıdır.Yine de iş hallolmuyor ise tevekkül edip sonucuna rıza ile razı olunmalıdır.

 

Duygularınızı hacamatla tedavi etmeniz mümkündür.Sizde biriken kirli kanlarınız cinni şeytanların  gıdası olmaktadır.Onlar için çekici bir gıda olmaktan hacamatla kurtulabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.