Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Sihir Nedir?

Sihir Nedir?

Sihir Nedir?

Sihir ruhani varlıkların insan vücuduna bıraktıkları tasallut kısmına sihir denir.büyü ise  ruhani varlıklar aracılığı ile insanlar üzerine yapılan tılsımlarla ve çeşitli  gereçlerle yapılan etkili oluşuma büyü denir.

Malesef Günümüzde sihir ver büyü ile insanlara zarar vermeye, kötülükler yapmaya çalışan insanlar mevcut. Sihir ve Büyü binlerce yıldan beri bilinir  tarihi vardır. Peygamber efendimiz sav e bile yapmaya çalışmışlar ve allah a teala korumuştur.

Sihirin Çeşitleri:

1 Muhabbet Büyüsü ( Birbirini istemeyen insanların karşı cinslerin büyü ile zorla birbirine bağlamaları )

2 Ayırma Büyüsü Birbirlerini seven insanların çekemeyenler tarafından birbirine kötü göstermeye çalışılarak düşman hale getirilmesi )

3 Ölüm Büyüsü ( Ticaretinde sanatında yaptığı işinde başarılı olan insanların çevresindeki çekemeyenler tarafından sırf ölümüne diye yaptığı sihirler )

Daha birçok amaçla sihir yapan insanlar maalesef mevcuttur.

Sihir ve Büyüyü yapan insanlar ahiretlerini peşin peşin yakıp cenneti istemiyoruz cehenneme razıyız fermanlarını imzalamış oluyorlar. dinimiz de bunun yeri bu şekildedir.

Allah bu işleri yapandan yaptırandan bizleri muhafaza eylesin. AMİN

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.