Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Son Hacamat Tarihiniz Geçmesin

Son Hacamat Tarihiniz Geçmesin

Hacamat yapılmayan her yıl kişi için büyük bir kayıptır.Her yıl kirli kanların oranı artmaktadır.Bu kanlar en kısa zamanda dışarı atılmazsa vücutta birikim yapmaktadır.Biriken katılaşmış ve kirlenmiş kanlar tedavisi mümkün olmayan hastalıklara sebep olmaktadır.Dikkat edin kötü hastalıklara yakalanmadan hacamatınızı yaptırın.

Son hacamat tarihiniz geçtikten sonra yapılacak çok şey kalmamaktadır.Siz siz olun son hacamat tarihinizi geçirmeyin aksi durumda kronik hastalıklar yakanızdan düşmeyecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. mehmet dedi ki:

    sağlıklı olduğunu sanan kişilerede tavsiyem yılda iki defa hacamat yapmalarıdır.anlayacaklarki bazı rahatsızlıkları varmış ama alışmışlarda farkında değillermiş onu anlıyacaklar.ben yaptırdım değişimleri fark ettimki üzerimde müzminleşmiş ne rahatsızlıklarım varmış farkında değilmişim.örneğin yıllardır sırt üstü yatamadığımı fark ettim.gece iki defa idrara kalktığımı fark ettim.yokuş,merdiven çıktığımda kaval kemiklerimin ağrısını fark ettim,ayağıma yatakta giren krampları farkettim.unutkanlığımın başladığını farkettim.canlılığımın eksikliğini farkettim.sağlıklı olduğumu sandığımı ama yanıldığımı farkettim.yılda iki defa hacamat yaptırdım yaşadığımı farkettim.hastalığı hastalanmadan fark edin hacamata gidin.şifalı bir yaşam

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.