Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Türkiye Hacamat Programımıza Devam Ediyoruz

Türkiye Hacamat Programımıza Devam Ediyoruz

Türkiye Hacamat Programımıza Devam Ediyoruz Aralık ayı hacamat programımıza göstermiş olduğunuz yoğun ilgiden dolayı teşekkür ediyoruz.

Allah-u teala rasulullah sav in sünneti ile tedavi olmak isteyen tüm din kardeşlerimizden razı olsun, şifa ancak kendi elinde olan Allah u teala hacamat olan kardeşlerimize acil şifalar versin, sünnet niyeti ile olan kardeşlerimize ise hadis-i şerifte müjde verilen 100 şehit sevabını ihsan etsin Aminn….

İnşallah 22 Aralık 2011 tarihinde Amasya da olacağız Amasya ve çevre illerden hacamat olmak isteyen kardeşlerimiz erkekler için 0546 797 91 21 bayanlar için 0541 344 46 93 nolu telefonumuzdan irtibata geçebilirler.

selam ve dua ile…

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM

  1. zehra dedi ki:

    ankarada ne zaman olacaksınız

    1. admin dedi ki:

      Ankaraya aylık olarak geliyoruz geldiğimiz tarihimizi internet sitemizde ve facebook sayfamızda yayınlıyoruz face den sayfamızı beğenirseniz programlarımız dan haberdar olabilirsiniz

      selam ve dua ile…

  2. gezgin38 dedi ki:

    Kırıkkale ilinede gelecekmisiniz. ayrıca fiyatları nedir

    1. admin dedi ki:

      kırıkkaleden talepler oluyor 15 kişilik bir grub olabilirseniz kırıkkaleyede tur düzenleyebiliriz ayrıntılı bilgi için ana sayfamızdaki telefon numaralarını kullanabilirsiniz
      selam ve dua ile..

  3. serra dedi ki:

    İstanbulda yeriniz nerede acaba

    1. admin dedi ki:

      istanbulda yerimiz kağthane ve ümraniyede dir

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.