En Kısa Tanımıyla Hacamat Nedir ? Ne işe Yarar ?
Hacamat vücutta birikmiş kirli kanların dışarıya atılması işlemidir. Oldukça kolay ve basit bir yöntem olan hacamat ile vücudunuz daha zinde bir hale gelir. Hacamat hakkında daha fazla bilgi edinmek için merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.
Hacamat Hakkında Daha Fazla Bilgi

1’E 100 Veren Karlı Bir Ticaret

1’E 100 Veren Karlı Bir Ticaret

Sizler için; iflasların çoğaldığı, kazanç oranlarının bir hayli düştüğü bu zamanda yatırımınıza 1’e 100 oranında kazanç sağlayan bir yatırım aracından bahsedeceğim.

Biliyorsunuz hayatta kazançlar maddi ve manevi olmak üzere 2’ye ayrılmaktadır.  maddi kazançlar herkesçe malumdur. Ama manevi kazanç kapılarını pek fazla değerlendirdiğimiz söylenemez. Allah c.c bizlere yılın değişik günlerinde hatta her gününde bizler için kampanyalar düzenlemektedir. üstelik maliyeti sıfır olan bu kampanyaların kazancı da çok yüksek. Cenneti Bakiye gibi bir ücret bile veriliyor.

Bu yazımızda inşaallah en son kampanyadan bahsedeceğiz. Malumunuz hicri aylardan Muharrem ayındayız. Bu ayla ilgili olarak Efendimiz (s.a.v) şöyle buyurmuştur: ” sevgili ashabım! ve kıyamete kadar gelecek ümmetim. Muharrem ayının ilk on gününde dikkatli olunuz. O günlerde saygıda kusur etmeyiniz. O günleri oruç tutmak ve diğer ibadetleri yapmakta büyük sevap vardır. O günlerde Allah c.c yerleri, gökleri, levh-i mahfuzu, kalemi ve insanların atası Adem (a.s)’ı  yaratmıştır. Kıyamet bu on gün içinde kopacaktır. Allah c.c bu on gün içinde Nuh (a.s) ile birlikte inananları tufandan kurtarmış, inanmayan kafirleri suda boğmuştur”.

Velhasıl Muharrem ayında yapılan ibadetler özellikle de aşure gününün arefesinde oruç tutmak, zikirle meşgul olmak, çokça tevbe etmek gayet faziletlidir. çünkü Efendimiz (s.a.v) buyuruyor ki ” kul tevbe ettiği zaman allah’ın sevinci, çölde devesini kaybeden birinin devesini tekrar bulduğu andaki sevincinden daha fazladır”.

İnşaallah yılda bir kere gelen mübarek gün, gece ve ayları iyi değerlendirelim. Zira bu tür kampanyalara ömrümüz kifayet etmeyebilir.


Maesselam…

12 Aralık 2010
138 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

  1. ahmet dedi ki:

    bakış açınız harika
    karlı ticaret filan çook güzel ya

    allah razı olsun sizlerden

  2. Bîhemta dedi ki:

    Allah (c.c) sizlerden de razı olsun inşaallah.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?