En Kısa Tanımıyla Hacamat Nedir ? Ne işe Yarar ?
Hacamat vücutta birikmiş kirli kanların dışarıya atılması işlemidir. Oldukça kolay ve basit bir yöntem olan hacamat ile vücudunuz daha zinde bir hale gelir. Hacamat hakkında daha fazla bilgi edinmek için merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.
Hacamat Hakkında Daha Fazla Bilgi

Aşı Olan Çocuklar 5 kat daha fazla Hasta Oluyor

Aşı Olan Çocuklar 5 kat daha fazla Hasta Oluyor

Yapılan birçok araştırma, aşısız çocukların ailelerini haklı çıkarıyor. Araştırmalar gösteriyor ki; aşılı çocuklar bulaşıcı hastalıklara, çocuk hastalıklarına ve alerjiye 2 – 5 kat daha fazla yakalanıyor.

Almanya’da yapılan, homoeopat Andreas Bachmair‘in yürüttüğü geniş çaplı bir araştırmada 19 yaş altı 17.000 çocuk üzerineanket çalışması yapıldı.

Farklı Çalışma Sonuçları Yorumlandı

Anketlerde katılımcılara şu hastalıklar yöneltildi:
bademcik, kronik bronşit, astım, sinüzit, alerji, egzama, kulak enfeksiyonları, diyabet, uyku bozuklukları, yatak ıslatma, disleksi, migren, hiperaktivite, ADD, epilepsi, depresyon, konuşma veya motor becerilerin gelişimi.
1992 yılında, Yeni Zelanda Aşılama Bilinçlendirme Derneği (IAS) tarafından, toplam 495 çocuk üzerinde bir anket yapıldı. Anket sonucu oldukça çarpıcı. Aşısız çocuklarda çocuk hastalıklarının görülme sıklığı çok daha az. [1]
Yeni Zelanda’da yapılan bir başka ankette ise; 1977 ve sonrasında doğan aşılı çocukların % 25 in de 10 yaşına kadar astım meydana geldiği, diğer çocukların hiçbirinde astım görülmediği tespit edildi. [2]

Aşı İlizyonu” kitabının yazarı uzman immünolog Dr. Tetyana Obukhanych kendi tıp eğitimi dogmalarına karşı gelmektedir. Dr. Tetyana Obukhanych hiçbir hastalık için aşı ile gerçek bağışıklık sağlanamayacağını iddia ediyor…
Bu konudaki en önemli çalışmalardan biri de “Aşı Bağışıklık Kazandırma Değildir” (Vaccination is Not Immunization) kitabının yazarı Tim O’Shea tarafından yürütülen anket olacaktır. Tim O’Shea‘da aşısız çocukların sağlığı ile diğer çocukların sağlığını kıyaslamak için aşısız ailelerin mail adresleri bulunmaktadır. Mail adresleri ve daha fazlası için: www.thedoctorwithin.com adresine bakabilirsiniz.


Makale kaynakları:
healthimpactnews.com

www.vaccineinjury.info/images/stories/ias1992study.pdf

Bachmair anketi için:

www.vaccineinjury.info

Çeviren: Güneş Ay/Sade Hayat Dergisi

Kaynak: www.naturalnews.com/036220_vaccinated_children_disease_allergies.html

[1] www.vaccineinjury.info/images/stories/ias1992study.pdf

[2] www.vaccineinjury.info/images/stories/ias1992study.pdf

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?