En Kısa Tanımıyla Hacamat Nedir ? Ne işe Yarar ?
Hacamat vücutta birikmiş kirli kanların dışarıya atılması işlemidir. Oldukça kolay ve basit bir yöntem olan hacamat ile vücudunuz daha zinde bir hale gelir. Hacamat hakkında daha fazla bilgi edinmek için merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.
Hacamat Hakkında Daha Fazla Bilgi

Bağırsaktaki kalıntılar hastalık sebebi

Bağırsaktaki kalıntılar hastalık sebebi

Yemek yerken ölçüyü kaçırıp fazla yemek bağırsaklarda birikimlere sebep oluyor.Bağırsaklardaki kalıntılar vücut için çok zararlıdır.Kabızlık yaşamamak gerekiyor.Eğer kabızlık durumu yaşıyorsanız bir an önce bundan kurtulmaya çalışın.Gerekirse arınma programları uygulayın.

Osmanlı tıbbında kabızlık çok ciddiye alınırdı,çünkü kabızlık bir çok hastalığın sebebi olarak tespit edilmiştir. Bağırsak  kalıntıları bitkisel yöntemler ya da lavman uygulamaları ile temizlenmelidir.Bu kalıntılar zamanla vücudu yıpratmakta ve erken çökmenize sebep olmaktadır.

Sinameki bu konuda oldukça etkilidir.Bu şifalı bitkiyi kontrolü ve bilinçli kullanmalısınız.Size en yakın Hekimzade şubesinden gerekli bilgileri edinebilirsiniz.Ya da iletişim bölümünden bize ulaşarak yardım alabilirsiniz.

07 Ocak 2014
444 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?