En Kısa Tanımıyla Hacamat Nedir ? Ne işe Yarar ?
Hacamat vücutta birikmiş kirli kanların dışarıya atılması işlemidir. Oldukça kolay ve basit bir yöntem olan hacamat ile vücudunuz daha zinde bir hale gelir. Hacamat hakkında daha fazla bilgi edinmek için merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.
Hacamat Hakkında Daha Fazla Bilgi

Beden Çöplüğünü Hacamatla Temizle

Beden Çöplüğünü Hacamatla Temizle

Vücudumuzun seyyar taşıyıcıları olan kan ve içerisindeki taşıyıcı maddeler,zamanla deforme olmakta ve kirlenmektedir.Yediğimiz gıdalar soluduğumuz hava,dişimizdeki amalgam dolgular kan kalitemizi oldukça önemli ölçüde etkilemektedir.

Zaman geçtikçe kanımızın kirlilik oranı artmakta ve kanın kıvamı koyulaşmaktadır.İş bu boyuta varınca insan bedeni arızalanmaya başlar.

Kıvamı koyulaşan kan kendini temizlemek ister ve deri altına doğru itilmeye başlar.Bazen irin,bazen sivilce bazen de çıban olarak deri üzerine çıkmaya çalışırlar.

Kirli kanların bir kısmı böyle temizlenirken,kanımızın çoğu kılcal damarlar içinde birikir ve hastalıklara sebebiyet verir.Bunun doğal sonucu olarak bedenimizde çöplükler oluşmaya başlar,bu çöplükler ancak hacamatla temizlenir ve insan bedeni sıhhat bulur.

 

01 Ocak 2014
202 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?