En Kısa Tanımıyla Hacamat Nedir ? Ne işe Yarar ?
Hacamat vücutta birikmiş kirli kanların dışarıya atılması işlemidir. Oldukça kolay ve basit bir yöntem olan hacamat ile vücudunuz daha zinde bir hale gelir. Hacamat hakkında daha fazla bilgi edinmek için merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.
Hacamat Hakkında Daha Fazla Bilgi

Bel Fıtığı ve Ameliyatlar

Bel Fıtığı ve AmeliyatlarAmerika da yüz bel fitığı hastasından sadece 3 tanesi ameliyat yapılıyor ve bu 3 hasta için kurul imzaları gerekiyor.

Yargıç Neylan Feke’nin 3 yıl önce geçirdiği bel fıtığı ameliyatı sonucu yürüyemez hale geldikten sonra , bel fıtığı ameliyatları hakkında  tartışma açtı. Uzmanlara göre bel fıtığı hastalarının ancak  %3’ünde cerrahi işlem gerekiyor Türkiye de ise bu oran gerçekten çok fazla.


Bel fıtığı ameliyatından sonra yürüyemez hale gelen ilk kadın ağır ceza mahkemesi başkanı hakim Neylan Feke’nin yaşam öyküsü ve açtığı davanın, Sabah Gazetesi’nin manşetinde yer bulması, disk ameliyatlarının zararları gerekliliği ve taşıdığı riskleri gündeme getirdi. Beyin ve Sinir Cerrahisi uzmanları, büyük risk taşımasına rağmen bu ameliyatın Türkiye’de sık sık yapıldıgını söyledi, özellikle Amerika’da bel ve boyun fıtığı ameliyatlarından önemli ölçüde uzaklaşıldığı vurgulandı

10 Ekim 2010
172 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?