En Kısa Tanımıyla Hacamat Nedir ? Ne işe Yarar ?
Hacamat vücutta birikmiş kirli kanların dışarıya atılması işlemidir. Oldukça kolay ve basit bir yöntem olan hacamat ile vücudunuz daha zinde bir hale gelir. Hacamat hakkında daha fazla bilgi edinmek için merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.
Hacamat Hakkında Daha Fazla Bilgi

Bitkisel saç boyalarının üstünlükleri

Bitkisel saç boyalarının üstünlükleri
  • Bitkisel boyalar beyaz saçı yüzde 100 kapatmasa da yüz rengi ile uyumlu bir saç rengi oluşturur. Gri saçlar değişik nüanslarda sarı bir renk alır. Boylece kırlaşmış saçlardaki renk farklılıkları doğal biçimde korunur.
  • Bitkisel boya yavaş yavaş açıldığından sonradan çıkan boyasız saçları tekrar boyama zorunluluğu olmaz.
  • Bitkisel boyalar çok koyu ve çok açık boyamaz.
  • Saçın ana rengini tümden değiştirmez. Saç tonları kalır. Mat saç parlaklık kazanır.
  • Bitkisel boyalar onarıcı etki yapabilir.
  • Bitkisel boyalarla doğada saç rengi olarak mevcut olmayan tonlarda renk sağlanmaz. Renk seçimi kimyasal saç boyalarına gore daha azdır.
  • Bitkisel boyalara her saç farklı reaksiyon verdiğinden, boyama sonucu tam olarak onceden kestirilemeyebilir. Kuafor deneyimli olmalıdır. İstenen saç rengi yakalanıncaya kadar birçok kez boyam işleminin tekrarı gerekebilir.
  • Saç boyama ürünleri arasında “saf bitkisel maddeler baz alınmıştır” ya da “doğal maddelerle” gibi ifadelerle pazarlanan ürünler saf bitkisel boya değildir.

Son donemlerde  bayanların ozellikle bitkisel ve organik boyalara karşı merakları artmaya başladı. Denemeden once bitkisel boyaya karşı kuşku duyan kadınlar, saçlarını boyadıktan sonra memnuniyet kazanıyorlar. Bilhassa renklerin doğallığı ve saçların kalitesindeki güzellik tüm uygulatanları mutlu edebiliyor. Bitkisel boyalar ve organik koşullarda hazırlanmış boyalar aynı zamanda saçları kuvvetlendiriyor, canlı ve parlak gorünüm kazandırıyor.

 

12 Şubat 2014
149 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?