En Kısa Tanımıyla Hacamat Nedir ? Ne işe Yarar ?
Hacamat vücutta birikmiş kirli kanların dışarıya atılması işlemidir. Oldukça kolay ve basit bir yöntem olan hacamat ile vücudunuz daha zinde bir hale gelir. Hacamat hakkında daha fazla bilgi edinmek için merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.
Hacamat Hakkında Daha Fazla Bilgi

Diyabetin Tedavisi Yok Diyenlere !!!

Diyabetin Tedavisi Yok Diyenlere !!!

Selamunaleyküm ve rahmetullah

Siz misafirlerimiz için aldığım güzel bir haberi paylaşmak istiyorum bundan 2 sene önce bir hastanın oğlu geldi ve annesinin ağır diyabet olduğunu yaşının 54 olduğunu 7 ay kadar hastanede yattığını şekerinin 300 den aşağı inmediğini, damarlarında tıkanıklığının olduğunu, daha öncesinde kısmi felç geçirdiğini, böbrek fonksiyonlarından dolayı ayaklarında ödemlerin ve şişmelerin olduğunu, evin içerisinde lavaboya bile artık zorlanarak gittiğini  anlattı, annesi için üzüldük ve ona şekerle alakalı bir bitkisel ürün tavsiye ettik oğlundan da allah razı olsun annesi için ne gerekiyorsa yapmaya hazır dı ve tavisiyelerimizi harfiyyen yaptılar 2. aydan itibaren şekeri 300 den aşağılara inmeye başladı ayaklarındaki ödemler inmeye ve ağrılarında da iyileşmeler başladı önceden ayaklarına olmayan ayakkabıları artık ayağına olmaya başladı gidişattan baya memnun kaldılar ve çevresine de tavsiye etmeye başladılar, bu süreç 2 sene kadar devam etti ve artık allaha şükürler olsun doktorlarının ifadesi artık pankreasının çalıştığı ilaclara gerek kalmadığı

Bu derecedeki bir hastanın nasıl olurda şekerinin açta tokta 100 çıktığını şaşırılacak bi olay olduğunu söylemişler

Emine teyzenin (bu arada hastanın adı emine ) bu güzel haberi bizi çok mutlu etti ve sizlerle paylaşmak istedim her derdin bir çaresini yatan  Allah u Tealaya sonsuz şüküler olsun .

Belki aklınıza şu soru gelebilir şifasına vesile olduğunuz bir tek şeker hastanız mı oldu diye tabiki hayır binin üzerinde sırf şeker hastasıyla uğraştık ve şifalarına vesile olmaya çalıştık içlerinde ilacını bu kadar uzun kullanan ilk hastamız emine teyze oldu diğer hastalarımız bir seans hacamat bir iki seans üründen sonra rahatladıklarını söyleyip ürünleri düzensiz kullanmaya hacamatın 2. seansına gelmeyerek tedaviyi sonlandırdıkları için başka emine teyzeleri göremedik .

Atadan beri haccamlık yapan 9 yıldan beri bitkisel ürünlerle övünç kaynağım bir diyabetin tedavisine vesile olan toplamda 74 bebek sahibi olamayan ailenin bebeklerine vesile olan biri olarak, müslüman biri olarak doktorlarmızdan tek bir ricam var  hastalarınıza asla bu hastalığın çaresi yok ömür boyu bu ilaçları kullanmalısın diye ifadeler kullanmayın  çünkü bu hastanın en çok ihtiyacı olan moralini yerle bir ediyor ve Peygamber efendimi sav in ”Allahu teala şifasını yaratmadığı hiç bir hastalık yaratmamıştır .” hadisine ters düşüyorsunuz .

Allah bizi efendimiz sav ile iki cihanda ters düşürmesin Emine teyzelerin sayılarının artması ümidiyle

selam ve dua ile…

www.islamihacamat.com

22 Nisan 2013
177 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?