En Kısa Tanımıyla Hacamat Nedir ? Ne işe Yarar ?
Hacamat vücutta birikmiş kirli kanların dışarıya atılması işlemidir. Oldukça kolay ve basit bir yöntem olan hacamat ile vücudunuz daha zinde bir hale gelir. Hacamat hakkında daha fazla bilgi edinmek için merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.
Hacamat Hakkında Daha Fazla Bilgi

Duygulandıran Hacamat Teklifi !!!

Duygulandıran Hacamat Teklifi !!!

selamunaleyküm ve rahmetullah

Siz değerli misafirlerimiz ile güzel bir haberi paylaşmak istiyoruz

Bayramdan bir kaç gün önce telefonumuz çaldı arayan mersinden yardımsever, türkiyenin her noktasındaki müslüman kardeşlerini düşünecek kadar hassas, en sınırdaki yardıma ihtiyacı olan insanların ahlarını içinde hissedecek kadar duygulu bir imanlı kardeşimizdi.

Canım kudret elinde olan Allah’a yemin ederim ki sizler iman etmedikçe  cennete giremezsiniz. Birbirinizi sevmedikçe de iman etmiş olmazsınız.  Yaptığınız takdirde birbirinizi seveceğiniz bir şey söyleyeyim mi?  Aranızda selâmı yayınız!” (Müslim, Îmân 93-94; Tirmizî, Et’ime 45; İbni  Mâce, Mukaddime 9)

Bu hadis-i Şerifi idrak etmiş olacak ki “Ağrı da çok hasta kas ve kemik hastalığı olan 3 çocuk var belki tv lerde de izlediniz çocukların annesinin durumuda oldukça kötü, maddi ve manevi yardıma ihtiyacları var ben yıllardır kendime ve çevreme hacamat yaptırıyorum bu sünneti seniye bir çok hastalığa şifadır, biliyorum ki onlarda hacamat olsalar çok faydasını görecekler ve yüreklerinden koparak dua edecekler acaba masrafınızı karşılasam onlara Kahramanmaraş tan Iğdır a gidip hacamat yapar mısınız? diye bir teklifte bulundu bize.

Gerçekten bu sözler karşısında duygulanmamak elde değil

Cevabımız hiç düşünmeden “evet” oldu ve 09-11-2011 de otobüs biletimizi aldık önce Van a sonra Iğdır’a geçeceğiz inşallah.

Iğdır dönüşü tekrar görüşmek üzere

selam ve dua ile…

08 Kasım 2011
242 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?