En Kısa Tanımıyla Hacamat Nedir ? Ne işe Yarar ?
Hacamat vücutta birikmiş kirli kanların dışarıya atılması işlemidir. Oldukça kolay ve basit bir yöntem olan hacamat ile vücudunuz daha zinde bir hale gelir. Hacamat hakkında daha fazla bilgi edinmek için merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.
Hacamat Hakkında Daha Fazla Bilgi
Faydalı Olmak !

”Sizin en hayırlınız insanlara faydalı olanınızdır” Hadis-i Şerif

Peygamber efendimiz (sav) in sünneti olan hacamat vesilesiyle bir çok hastaya şifa vesilesi olmaya devam ediyoruz. Allah teala tüm emeği geçenler den razı olsun.

Hacamat olmaya gelemeyen hastalarımızın adreslerine gönderdiğimiz bitkisel ürünler vesilesi ilede hastalara faydalı olmaya aşkla şevkle çalışıyoruz.

İyileştim haberleri  geldikçe bizlere büyük bir mutluluk veriyor.

Allah u Teala nın izniyle çocuk sahibi olamayan ailelerin (şu anki rakam olarak) 68 tanesine  çocuklarının olmasına vesile olduk.

Bitkisel ürünlerimiz içerisinden en çok ilgi görenlerin başında çocuk problemi,  sinüzit, bel fıtığı, kireçleme, migren ve iltihaplı romatizma gelmekte.

Hasta olan kardeşlerimize allah tan şifa dileğiyle.

Burun kanaması

Burun kanamaları, hassas kan damarlarıyla kaplı olan ve burun deliklerini ayıran kıkırdakta görülür. Daha derinde olan  ve durdurulması zor olan kanamalarda, baş geriye eğilmeden dik olarak oturmak veya ayakta durmak gerekir. Dik olmak, kanın burun damarlarına akışını yavaşlatır.  Burun, baş ve işaret parmağıyla sıkılır ve ağızdan nefes alınır. Bu şekilde 5-10 dakika devam edilir. Kanama durdurulamazsa acil tıbbi yardım istenir.

24 Ekim 2010
242 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?