En Kısa Tanımıyla Hacamat Nedir ? Ne işe Yarar ?
Hacamat vücutta birikmiş kirli kanların dışarıya atılması işlemidir. Oldukça kolay ve basit bir yöntem olan hacamat ile vücudunuz daha zinde bir hale gelir. Hacamat hakkında daha fazla bilgi edinmek için merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.
Hacamat Hakkında Daha Fazla Bilgi

GENİTAL SİĞİL TEDAVİSiNDE HACAMAT

GENİTAL SİĞİL TEDAVİSiNDE HACAMAT

Genital siğil modern tıbbın tam olarak tedavi edemediği bir hastalıktır.Bu hastalığı tedavi etmek için değişik yöntemler kullanılmaktadır.Bunlar ateşle yakma,lazer,dondurma,cerrahi müdahale vb. ama bunların hiçbirinde tam olarak sonuç alınamamaktadır.Kısmi bir düzelmenin sonunda hastalık tekrar nüksetmektedir.Hastalığın nüksetme sebebi vücuttaki virüslerin tam olarak atılamamasından kaynaklanmaktadır.Bu virüsleri yok edecek mekanizma vücudumuza Allah tarafından konmuştur önemli olan hastaların bu mekanizmayı devreye sokabilmeleridir.

 

Peki nedir bu mekanizma?

 

Bağışıklık sistemidir,bağışıklık sistemi güçlendikçe vücud direnci artmaktadır,vücud direnci artınca virüsleri yenebilmektedir.Örneğin kışın bazı durumlarda vücud direncimiz düştüğünde grip,nezle gibi hastalıklara sebep olan virüs vücudumuzda kol gezmektedir,ne zamanki c vitaminiyle vücud direncimizi arttırıyoruz o zaman grip iyileşiyor,yani savunma mekanizması virüse karşı zafer kazanıyor.

 

Genital siğile sebep olan virüs inatçı ve güçlü bir virüstür.Dolayısıyla bağışıklık sisteminin hiç açık vermeden çalışması gerekmektedir en küçük açıkta virüs çoğalmaktdır.

 

Çözüm ve tedavi yolumuz oldukça basittir.Öncelikle hacamatla vücudumuzda kana karışmış deri altındaki bu virüslerin çoğunluğunu alıyoruz.Hacamatla alınan bu pis kanlar vücudumuzdaki virüsleri azaltırken aynı zamanda vücudumuzun bağışıklık sistemini de güçlendiriyor.Bazı bitkisel ilaç takviyeleri ile de savunma mekanizması güçlendirilerek bu virüs vücutda barınacak yer bulamamakta ve vücudunuzdaki sistemler bu virüsü yok etmektedir ve böylece Allah’ın izniyle hacamat ve bitkisel ilaçlar şifaya vesile olmaktadır.Tam bir iyileşme gerçekleşmektedir.

 

Erdoğan Atçılı

05 Eylül 2013
546 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

  1. Erdal dedi ki:

    Hacamat sadece genital siğilleri yok etmezmi. Yoksa genital siğil ile birlikte hpv virüsünüdemi yok eder. Eğer ediyorsa hpv virüsünün kaç ta kaçını yok eder ?

  2. Erdal dedi ki:

    Hacamat hpv virüsünü kaçta kacını yok eder. Hpv den tamamen kurtulmak için kaç seans hacamat yaptırmak gerekli

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?