En Kısa Tanımıyla Hacamat Nedir ? Ne işe Yarar ?
Hacamat vücutta birikmiş kirli kanların dışarıya atılması işlemidir. Oldukça kolay ve basit bir yöntem olan hacamat ile vücudunuz daha zinde bir hale gelir. Hacamat hakkında daha fazla bilgi edinmek için merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.
Hacamat Hakkında Daha Fazla Bilgi

HACAMAT BİLİMSEL ANLAMDA TARTIŞILIYOR

HACAMAT BİLİMSEL ANLAMDA TARTIŞILIYOR

Gün geçtikçe yaygınlaşan hacamat tedavisi bir çok insanın ilk tercihi olmaya başladı.Durum böyle olunca konu masaya yatrılmaya başlandı.Artık okullarda,camilerde bazı işyerlerinde ve büyük alışveriş merkezlerinde,televizyon programlarında hacamat yaptırmış insanları görebiliyoruz.Yıllardır bilim dışı bir uygulama gibi gösterilmeye çalışılan hacamat bugünlerde hak ettği değeri görmeye başladı.”Güneş balçıkla sıvanmaz” hesabı gerçeklerin üstü örtülemez,buraya kadarmış.Modern tıpta kesin tedavi edilemeyen bir çok hastalık bir mucize gibi hacamatla sonuca varılabiliniyor.Böyle bir yöntemi bilim ne kadar dışlayabilir ki.

Bugün bir çok Üniversite,Araştırma Merkezleri ve bilim merkezleri bu yöntemin faydaları tespit etmiş ve sonuçlarını değişik platformlarda tartışmaya başlamıştır,oldukça sevindirici bir durum tüm isanlık adına…

30 Eylül 2013
240 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?