En Kısa Tanımıyla Hacamat Nedir ? Ne işe Yarar ?
Hacamat vücutta birikmiş kirli kanların dışarıya atılması işlemidir. Oldukça kolay ve basit bir yöntem olan hacamat ile vücudunuz daha zinde bir hale gelir. Hacamat hakkında daha fazla bilgi edinmek için merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.
Hacamat Hakkında Daha Fazla Bilgi
Hacamat Gerçeği

HACAMAT GERÇEĞİ

Hacamat denince bazı insanların aklına mesela  geçtiğimiz  günlerde  bir manken televizyonda  çıktı kafasının arkasında bir bandajla göründü sonra bir takım çevrelerde a buda hacamat yaptırmış  tartışması oldu ve bu bir ilkellik olarak algılanıyor sanki  hacamat sünnettir hazreti peygamberin  yapılmasını tavsiye ettiği bir sağlık metodudur iş bu noktaya gelince defansla karşılaşıyorsunuz. Hacamat yaptırmak bir LAİKADIR gibi mesela ne alakaysa ama biz biliyoruz ki sadece hazreti peygamber döneminde değil  bu işin geçmişi de var hazreti peygamberden  önce de var idi.

 

Şimdi ben öncelikle Hacamat ve sülük tedavisinin bir hadisi şerif olması nedeniyle kutlu doğum haftasına denk gelmesinden ve özel bir anlam kendimden çıkarıyorum ve bunu bir tevafuk olarak görüyorum ve bununla çok gurur duyuyorum hem şükür hissediyorum  hem de çok kıvanç duyuyorum. Şimdi ben birazdan tüm insanlarda İNGİZCE FRANSIZCA ALMANCA bütün insanlarda Hacamat  kelimesinin isimlerini söyleyeceğim  evrensel bir tedavi ortada bu evrensel tedavi büyük  bir tedavi  bütün dünya  sistemlerinde var  İNGİZCE şöyle SPNİC BY NİCK  ALMANCASI  AİRWAYS  FRANSIZCASI  TPARAKİSYONG  RUSCASI var uzak yerlerin bütün insanlarda var.

Şimdi benim çocukluğumda  bir fırın vardı annem beni ekmek aldırmaya gönderirdi  şimdi o zamanın harcı diye bir ekmeği vardı şimdi kepekli ekmek  yani doğal ekmek ben fiyatları bilmem fakat  çocuk olduğum için bu aklımda kalmış  45 kuruştu  birde çarşı ekmeği vardı o da has ekmeğidir  bu da 85 kuruş idi  yani beyaz ekmek hatta birileri ceplerine yabancı sigara paketi koyup  gezenler  radyoyla gezenler  onun gibi yani benim aldığım ekmeği komşu alamaz diye  açık filelerde poşetlerde yiyecek almayan birine  verirdi bu ahlakiye sahiptik. O zaman harcı ekmek alanlara harcının anlamı da adi  demektir  bugün o harcı ekmek dedikleri  bulsak ta yesek ve beyaz ekmekte ucuz oldu bunun neresi İlkerlik  kepekli doğal undan yapılmış ekmeği  yemek mi İlkerlikmiş yoksa moda diyerek  birde kendi mensup olduğu  hangi sınava ait olduğu hissi verdirtecek ve koltuğun altında has ekmek oluyor. Anadolu da kadın  evde ekmeğini pişirirdi işte saç ekmeği dediğimiz  o ekmekten pişirilirdi  ve yenirdi  ve o zaman ya  çarşı ekmeği nerede bulağız  diye bir şekva var çarşıya gitmekte  söylediğiniz gibi beyaz ekmek  bir çok hastalığın  temel ajanı olarak şimdi bildiğimiz  ve sonunda nihayet   başbakanın müdahale edecek kadar başını almış gitmiş bir konunun ifadesini hatırlatayım bu ülkede yumurtada böyleydi  yani  ben öğrenciydim  almış dokuzlu yıllarda klinikte hastayı  ve hastalığı tanımaya başladığımda KARDİOLOJİ  POLONİK hatırlıyorum  hekimlerin KARDİOLOK  arkadaşları ilk yasakladıklarından biri cevizdi mezun olan her arkadaşlarım hatırlar niye sorduğumuz da  ya filan bir şeyler  derler  zeytin yağı kanser yapar ÜNSER yapar diyerekten böyle bir  filan işte şimdi bizim KARTLANMIŞLIĞI  şartlanmıştık bir  insana yakışmaz  bir robota yakışabilir. Bizim robot hekimliğinden kurtulmak lazımdır. Robot hekimi bugün insanları avuç dolusu ilaçla İLEŞTİRMEYE  çalışan vücudun temel mekanizmalarının birçoğunu biliyorum zannını ve bilmeyen  işte Hacamat bunlardan bir tanesi  şimdi şöyle bir kere Hacamat kelime olarak  biliyorsunuz bu ARAPÇADA H farklılığını  TELAFUZ  ile HA ve HI şimdi dolayısıyla bir tanesi HUCUM anlamanı geliyor  bir tanesi de uzakta  söz gelimi uzayda  işgal etmiş olan bir yeri FUZULÜ yere  ve kötü bir şekilde işgal etmiş olan her hangi bir şey in ortadan kaldırılmasına deniyor. İnsan vücudunu işgal eden  yabancı maddelerin TOKSİT ajanların ATİPİK  hücrelerin  zehirli maddelerin vücuttan uzaklaştırmak için hücum yoluyla bir müdahalenin adı Hacamattır.Hacamat ve sülük zaten iç içedir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?