En Kısa Tanımıyla Hacamat Nedir ? Ne işe Yarar ?
Hacamat vücutta birikmiş kirli kanların dışarıya atılması işlemidir. Oldukça kolay ve basit bir yöntem olan hacamat ile vücudunuz daha zinde bir hale gelir. Hacamat hakkında daha fazla bilgi edinmek için merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.
Hacamat Hakkında Daha Fazla Bilgi

Hacamat İşlemi Artık Daha Kolay

Hacamat İşlemi Artık Daha Kolay

Eskiden boynuz,bardak ve değişik aletlerle yapılan hacamat artık kupalarla yapılmaktadır.Kupalara takılan vakum aracı vakumlama yaparak istenen bölgeye hacamat işlemi rahatlıkla yapılabilmektedir.Eski usullerde istenen bölgeye denk getirmek zor bir işti ama günümüzde kullanılan vakumlama yöntemiyle daha kolay ve pratik bir şekilde işlem gerçekleştirilmektedir.

Kuru kupa terapisinde de kullanılan vakumlu kupalar oldukça güzel sonuçlar vermektedir.Kupaların yanı sıra jilet ve iğne uçlarının kullanılması da işin diğer kolay tarafı.Neşter kullanıldığında iz bırakabiliyor ama;jilet yada iğne uçları ehil kişi tarafından kullanılırsa asla iz bırakmaz.

Hacamat merkezimizde oldukça hijyene önem verilmekte ve en teknolojik aletler yanı sıra hastaya zarar vermeyecek aletler tercih edilmektedir.Hacamat yaptıracağınız kişinin ehil ve sertifikalı olmasına dikkat edin.

Artık hacamat hem yapan için hem de yaptıran için daha kolay bir işlem haline gelmiştir.Herkese Allah’tan hayırlı şifalar diliyorum…

13 Aralık 2013
235 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?