En Kısa Tanımıyla Hacamat Nedir ? Ne işe Yarar ?
Hacamat vücutta birikmiş kirli kanların dışarıya atılması işlemidir. Oldukça kolay ve basit bir yöntem olan hacamat ile vücudunuz daha zinde bir hale gelir. Hacamat hakkında daha fazla bilgi edinmek için merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.
Hacamat Hakkında Daha Fazla Bilgi

Hacamat Tıp Dünyası İçin Bir Definedir

Hacamat Tıp Dünyası İçin Bir Definedir

Hacamatın bilinmeyen bir çok yönü gün geçtikçe bilim dünyasını şaşırtmaya başlamıştır.Tıbben tedavisi mümkün olmayan ancak ilaçla hayat boyu yaşama standartlarını dayatan bilim bu mucizevi iksir karşısında hayranlığını gizleyememiştir.

Tıbben tam bir tedavisi olmayan şeker,tansiyon,ms,migren,sinüzit,kısırlık gibi hastalıklar Allah’ın izniyle hacamat vesilesiyle ve bir kaç ek tedaviyle tam olarak şifa bulabilmektedir.

Sünnet olan bu uygulama hakikat noktasında bilimin vakıf olamadığı bir çok probleme çözüm olmaktadır,bu problemlerden bazı başlıklar şunlardır:

1-Ruhsal çöküntü

2-Manevi çöküntü

3-Beden hantallığı

4-Kronik hastalıklar (şeker,tansiyon,migren,sinüzit)

5-Stres

6-Büyü,sihir

7-Nazar

8-Evham ve vesvese

9-Kötü rüyalar

10-Karabasan

11-Cinlerin Musallatiyeti

Tıp dünyası bu sorunlar karşısında tam ve köklü bir çözüm önerisi sunamamaktadır,halbuki tüm bu problemler hacamat yöntemiyle giderilebilmektedir.

Bu problemleri hacamatla giderilmiş sayısız insan var onları bulup onlardan görüş alarak bu yöntemi kullanmak gerekir.

Artık gerisi imtihan,ister bir sünneti uygula hem sevap hem şifa bul,ister tıp dünyasının ilaçlarını bir ömür boyu kullanıp başka hastalıklara davetiye çıkar karar kişilere kalmış vesselam…

10 Ekim 2013
136 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

  1. mehmet durna dedi ki:

    selamunaleykum kardeş adana hacamat taırhınız ne zaman bılgı verır sesınız sevınırım allah razıı olsunn

    1. Erdoğan dedi ki:

      Aleykümselam EKİM ayı hacamat turlarımız belli oldu faceebook tan takip edin ya da iletişim bölümünden irtibata geçin iyi günler.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?