En Kısa Tanımıyla Hacamat Nedir ? Ne işe Yarar ?
Hacamat vücutta birikmiş kirli kanların dışarıya atılması işlemidir. Oldukça kolay ve basit bir yöntem olan hacamat ile vücudunuz daha zinde bir hale gelir. Hacamat hakkında daha fazla bilgi edinmek için merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.
Hacamat Hakkında Daha Fazla Bilgi

Hacamatı Ehil Kişilere Yaptırın

Hacamatı Ehil Kişilere Yaptırın

Hacamatın önemi anlaşıldıktan sonra,önüne gelen hacamat işine soyunmaya başladı.Geçenlerde bir arkadaş Kırıkhan’da bir sağlık memuruna hacamat yaptırmış hiç faydasını görmemiş.Değişik kişilerin tavsiyesiyle bizleri bulmuş ve bize hacamat yaptırmak istedi.

 

Daha önce bel fıtığı için hacamat yapılan bölgeye baktım,yanlış yerden hacamat yapmış perhizleri söylememiş,abdest alınmamış bunlara dikkat edilmezse fayda yerine zarar da görebilir.

 

Bel fıtığı için hacamat yaptırmak isteyen arkadaşa abdest aldırdık ve hacamat öncesi yapılması gereken duaları okuttuk,bismillah deyip hacamatına başladık.45 dakika kadar süren işlem sonunda hasta çok rahatladığını söyledi.

 

Daha önce yapan kişinin böyle yapmadığını bu işlemin daha tatmin edici olduğunu dile getirdi.Biz de hacamat yaptırmak isteyenleri uyarıyoruz: Hacamatı her önünüze gelene yaptırmayın,işin ehli olmasına dikkat edin.İyice araştırın daha önce ona hacamat yaptıran kişileri bulun onlara sorun ondan sonra hacamat yaptırın,çünkü piyasada çok şarlatanlık yapanlar var aman ha onlara dikkat edin…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?