En Kısa Tanımıyla Hacamat Nedir ? Ne işe Yarar ?
Hacamat vücutta birikmiş kirli kanların dışarıya atılması işlemidir. Oldukça kolay ve basit bir yöntem olan hacamat ile vücudunuz daha zinde bir hale gelir. Hacamat hakkında daha fazla bilgi edinmek için merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.
Hacamat Hakkında Daha Fazla Bilgi

Hacamatın Sihir ve Büyü’ye Etkisi

Hacamatın Sihir ve Büyü’ye Etkisi

Sihir Nedir?

Sihir ruhani varlıkların insan vücuduna bıraktıkları tasallut kısmına sihir denir.büyü ise ruhani varlıklar aracılığı ile insanlar üzerine yapılan tılsımlarla ve çeşitli  gereçlerle yapılan etkili oluşuma büyü denir.

Hacamatın 50 yıllk kökleşmiş büyüyü bozduğu rivayetlerde geçmekedir.

Nazar ; İnsan et ve ruh tan oluşur maddi olan bedenimizi görürürz ama ruhumuzu göremeyiz insan da ruhen de başkalarına tesir edecek enerjiler vardır

Bunlardan bir tanesi de nazardır peki nazar nasıl oluşur ve nasıl zarar verir ?

Nazar kalbinde haset, kıskançlık, kötülük, olanlarda daha fazla görülmekle beraber, beğenip hoşuna gitmesi ile de  insan ın kendisine bile nazarı değebilmetedir.

Resulüllah (s.a.v.) Efendimiz şöyle buyurmaktadır:
“Gözdeğmesi hak ve gerçektir. Eğer kaderin önüne geçen bir şey olsaydı, nazar, onun önüne geçerdi.” (Müslim, Abdullah b. Abbas (r.a.)’dan rivayet etmiştir.)

Hz. Peygamber (s.a.v.) Efendimiz yine şöyle buyurmuştur:
“Allah (c.c.)’ın kaza ve kaderinden sonra benim ümmetimden ölenlerin çoğu gözdeğmesindendir.” (El-Bezzâr. Câbir b. Abdullah (r.a.)’dan rivayet etmiştir.)
El-Elbânî bu hadis-i şerif için “Sahih” demiştir.
Hafız İbn-i Hacer de “Hasen” demiştir.

Nazardan Maşallah barekellah diyerek korunabilirsiniz.

Hacamat olmaya gelen değerli bir hocamıza hacamatın içeriğini,  yapılış şeklini, yapılacak olan yerleri anlattığımızda kendisi bizlere kendisinin sihirden anladığını  bu işin sihre büyüye de büyük faydasının olacağını söylemiştir. Bizde zaten rivayetlerde 50 yıllık büyüyü bozduğunu söylediğimizde hiç şaşırmamıştır.

Hacamat Olmak vücuda Maddi ve manevi olarak büyük bir huzur vermektedir. Migren gibi baş ağrılarınında sadece kafa da hastalıkların olmasından dolayı olmadığını biliyoruz kafanın arkasından  yapılan hacamat ile  migren hastalarının iyileşmeleri hacamatın sihire olan etkisini kanıtlar niteliktedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

  1. tahir dedi ki:

    ne illet bir şey allah düşmanımın başına vermesin acaba tek seans bu sıkıntıda yeterli olur mu
    saygılar

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?