En Kısa Tanımıyla Hacamat Nedir ? Ne işe Yarar ?
Hacamat vücutta birikmiş kirli kanların dışarıya atılması işlemidir. Oldukça kolay ve basit bir yöntem olan hacamat ile vücudunuz daha zinde bir hale gelir. Hacamat hakkında daha fazla bilgi edinmek için merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.
Hacamat Hakkında Daha Fazla Bilgi

Hafızlık Yapacaklar İçin Hacamat

Hafızlık Yapacaklar İçin Hacamat

Hafızlık ezberleme temelli bir etkinlik olduğu için hafızlık yapan kişinin televizyon,internet,sinema gibi beyni çok yoran ve meşgul eden etkinliklerden biraz uzak durması gerekmektedir.

Bu etkinlikler ile beraber,günümüz şartlarındaki beslenme alışkanlıkları kişinin beyni üzerinde olumsuz etkiler etkiler oluşturmaktadır.Özellikle metal birikimi çok ciddi hastalıklara da sebep olmaktadır.

Ağzımızda amalgam dolgu varsa mutlaka söktür melisiniz.Amalgam dolgunun yaklaşık %50 ‘si civadır.Civa uçucu bir maddedir ve direk beyinde birikmektedir.Zamanla kılcal damarların tıkanmasına sebep olmaktadır.Bunun neticesinde unutkanlık, Alzheimer ve Parkinson gibi hastalıklar ortaya çıkmaktadır.

Bu olumsuzlukları en aza indirmenin ve hafızayı kuvvetlendirmenin en etkili ve kalıcı yolu kafadan HACAMAT yaptırtmaktır.Kafadan yapılan HACAMAT’la birikmiş olan metaller dışarı atılmaktadır.Aynı zamanda kılcal damarlarda birikmiş olan pıhtılaşmış  kirli kanlar da dışarı atılmak suretiyle kişinin beyin fonksiyonları daha işler hale gelmektedir.

Hafızlık yapacak olanların HACAMAT yaptırmaları işlerini büyük oranda kolaylaştıracaktır.

18 Aralık 2013
287 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?